Molinard Habanita La Cologne Spray. Molinard, renomovaný a ctihodný parfumér Grasse od roku 1849, je rodinnou históriou, ktorá prosperuje už päť generácií a vytvára odkaz s vášňou pre tvorbu. Dobrodružstvo, ktoré vzdoruje času, zostáva verné svojim hodnotám a zachováva si svoje náročné štandardy dokonalosti, kvality a tradície. Z radu Habanita. Nasiaknutý charakteristickou odvahou Habanita, ponorenou do svojich hviezdnych ingrediencií, je akord okamžite rozpoznateľný. Habanita La Cologne stelesňuje nervóznu zmyselnosť. Je mladý, nebojácny, očarujúci – tlejúci uhlík pod plameňom! Ohromujúca sofistikovanosť, ktorá sa stáva návykovou v tlkot srdca. Skupina vôní: Jantárová, kvetinová, drevitá. Vrchné tóny: bergamot, citrón, muškátový oriešok. Stredné tóny: Ylang-ylang, ruža, ružové drevo, fialka. Základné tóny: vetiver, dubový mach, céder, ambra.

Molinard Habanita La Cologne Spray

Molinard Habanita La Cologne Spray


Parfumovaná voda Molinard Habanita L’Esprit v spreji. Molinard, renomovaný a ctihodný parfumér Grasse od roku 1849, je rodinnou históriou, ktorá prosperuje už päť generácií a vytvára odkaz s vášňou pre tvorbu. Dobrodružstvo, ktoré vzdoruje času, zostáva verné svojim hodnotám a zachováva si svoje náročné štandardy dokonalosti, kvality a tradície. Z radu Habanita. Zmyselná, ako vôňa kože a nepopierateľne Habanita; legendárny parfum v novej interpretácii s pižmovým, telesným duchom. Tento aspekt Habanity je éterický a žiarivý, diskrétne odhaľujúci svoju pravú povahu, zároveň asertívny a tajomný! Skupina vôní: kvetinová, ambra, pižmo Vrchné tóny: citrón, muškátový oriešok, cistus. Stredné tóny: jazmín, mimóza, ruža, heliotrop. Základné tóny: vetiver, pačuli, benzoín.

Parfumovaná voda Molinard Habanita L'Esprit v spreji


Parfumovaná voda v spreji Molinard La Collection Privee Cher Wood. Molinard, renomovaný a ctihodný parfumér Grasse od roku 1849, je rodinnou históriou, ktorá prosperuje už päť generácií a vytvára odkaz s vášňou pre tvorbu. Dobrodružstvo, ktoré vzdoruje času, zostáva verné svojim hodnotám a zachováva si svoje náročné štandardy dokonalosti, kvality a tradície. Z radu La Collection Privee. Zmyselné, očarujúce, záhadné. Trasovanie času po ceste menej prejdenej, je teplá, svojvoľná, bujná a žiarivá. Cher Wood vyžaruje kúzlo cigánskeho rozmaru, lesného princa, ktorý si váži slobodu. Verný svojmu elegantnému výrazu, ktorý sa každým dňom vyvíja. Vyjadrenie toho, kým sme, alebo kým túžime byť. Olfactive rodina: Woody, Amber. Vrchné tóny: Vodný tón, Svetlé kvetinové akordy. Stredné tóny: céder atlaský, oud, srdce pačuli, indické santalové drevo. Základ: haitský vetiver, americký céder, madagaskarská ambra, vanilka.

Parfumovaná voda v spreji Molinard La Collection Privee Cher Wood


Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Figue v spreji. Molinard, renomovaný a ctihodný parfumér Grasse od roku 1849, je rodinnou históriou, ktorá prosperuje už päť generácií a vytvára odkaz s vášňou pre tvorbu. Dobrodružstvo, ktoré vzdoruje času, zostáva verné svojim hodnotám a zachováva si svoje náročné štandardy dokonalosti, kvality a tradície. Z radu Elements Exclusifs. Zažite sladké pôžitky tohto mäsitého, slnkom pobozkaného ovocia. Po zelenej, iskrivej vôni figových listov sa šíri bohatý, ovocný figový tón. Zmyselná, návyková vôňa, ktorá vás zahalí do slobodného a ľahkého tepla stredomorského života. Skupina vôní: Hesperídia, Gourmand Hlavné tóny: citrón, čierne ríbezle, obr. Stredné tóny: listy, jazmín sambac, transparentná kvetina. Základné tóny: drevitá ambra, céder, pižmo.

Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Figue v spreji


Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Fleur D’Oranger v spreji. Molinard, renomovaný a ctihodný parfumér Grasse od roku 1849, je rodinnou históriou, ktorá prosperuje už päť generácií a vytvára odkaz s vášňou pre tvorbu. Dobrodružstvo, ktoré vzdoruje času, zostáva verné svojim hodnotám a zachováva si svoje náročné štandardy dokonalosti, kvality a tradície. Z radu Elements Exclusifs. Óda na Stredozemné more! Fleur d’Oranger je upokojujúca, sladká vôňa pomarančového kvetu, ktorá očarí zmysly neopísateľnou vôňou tohto milovaného kvetu. Neroli sa mieša so šumivým bergamotom a petitgrainom a potom rozkvitne v kytici ruží a jazmínu. Skupina vôní: kvetina, hesperídia, pižmo Vrchné tóny: bergamot, levanduľa, cyprus, obr. Stredné tóny: petitgrain, neroli, ruža, jazmín. Základné tóny: pomarančový kvet, pižmo.

Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Fleur D'Oranger v spreji