Jednostranné pedále merača výkonu Garmin Rally RK nám umožňujú sledovať a zlepšovať náš výkon spoľahlivým meraním výkonu. Je ľahko prenosný z jedného bicykla na druhý a páči sa nám, že ho môžeme ľahko pripnúť. Tieto pedále sú kompatibilné s pätkami Look KEO a vďaka kompatibilite s počítačom Edge na bicykli sú aktualizácie softvéru a načítanie údajov hračkou.

Obojstranné pedále merania výkonu Garmin Rally RS sa pripínajú ako každý iný pedál, ale dokážu toho oveľa viac. Tieto pedále nám umožňujú hlboko sa ponoriť do našej výkonnosti, aby sme mohli neustále analyzovať a zlepšovať sa. Páči sa nám, že sa tieto pedále ponoria nielen do wattov, ale aj do pokrokovej dynamiky bicykla, ako je vyváženie ľavej a pravej strany. Počítačový softvér Edge Cycling navyše zaručuje, že nahrávanie a zdieľanie s našimi obľúbenými aplikáciami je hračka.

Merač výkonu cyklistov Garmin Rally, Edge Cycling, Shimano SPD-SL, Look KEO

Jednostranné pedále Garmin Rally RS sú navrhnuté tak, aby nám pomohli vylepšiť, a páči sa nám, že tieto pedále poskytujú spoľahlivé merania výkonu, aby sme sa mohli venovať svojmu výkonu. Môžeme sa pripnúť pomocou zarážok Shimano SPD-SL a vyraziť na tréning bez problémov. Tieto pedále sa tiež ľahko prenášajú z bicykla na bicykel. Kompatibilita počítačov s Edge Cycling znamená, že aktualizácia a nahrávanie sú jednoduché a my ich môžeme dokonca synchronizovať do našich obľúbených aplikácií pre ďalšiu analýzu a jednoduché zdieľanie.

Pre triatlon časovkové bicykle Cervelo – Cervelo triatlonové bicykle P3

S upgradovacím pedálom Garmin Rally RS natáčame našu tréningovú úroveň až na 11. Tento pedál sa páruje s našim jednostranným meračom výkonu RS100, vďaka čomu dosahujeme presné hodnoty výkonu na ľavej a pravej nohe. Tento pedál používame na svojom tréningovom a cestnom bicykli špecifickom pre dané preteky, čo nám dáva všetku analýzu údajov, ktoré máme my a naši tréneri k dispozícii. Pedál rýchlo a ľahko doplní systém RS100 a s jazdnou životnosťou 120 hodín očakávame výmenu batérií iba párkrát do roka.