Marc Jacobs Perfect Eau de Parfum Spray. Absolútne dokonalé presne také, aké ste. Parfumovanou vodou pre ženy Perfect Marc Jacobs posiela návrhár odkaz nahlas a jasne: nemusíte nič meniť. Voňavý manifest, ktorý vás inšpiruje k praktizovaniu sebalásky, sebaprijatia a starostlivosti o seba prijatím všetkých jedinečných vtipov, ktoré z vás robia to, kým ste. Ako sám Marc Jacobs rád hovorí: „Som dokonalý taký, aký som“. Je to hravý, nečakane komfortný kvetinový parfém pre ženy, ktoré vedia a vážia si to, kým sú, čím sú, vôňa pre dobrodružné duše, ktoré si pestujú svoju individualitu a hľadajú originalitu vo všetkom, čo robia. Dych vyrážajúca svetlá a moderná, Perfect môže byť nekonvenčná, ale zostáva úplne ženskou parfumovanou vodou pre ženy, ktoré sú spokojné s vlastným telom a mysľou. Je to všetko o lahodnom kontraste bytia tu, s iskrivou, šťavnatou fazetou, ktorá sa stretáva a prelína s hlboko uzemňujúcou vôňou pohodlia. Pikantná, z úst lahodná rebarbora otvára show záplavou voňavej šťavnatosti so solárnym daf

Marc Jacobs Perfect Eau de Parfum Spray

Marc Jacobs Perfect Eau de Parfum Spray


Marc Jacobs Perfect Intense Eau de Parfum Spray. Ľúbostný list vášmu autentickému ja, napísaný bohatým zlatým atramentom pre voňavé vyjadrenie vášho skutočného ja. Nádherná, hutnejšia interpretácia bujnej toaletnej vody Perfect Intense Marc Jacobs, ktorá potvrdzuje identitu, je kvetinový parfum pre ženy pretkaný orieškovými tónmi v dizajnovom parfume s riasami textúry a osobnosti. Táto upokojujúca kvetinová parfumovaná voda pre ženy je odvážnym, voňavým vyhlásením a oslavou rozdielov, ktoré vás robia krásnou takou, aká ste – ako sám Marc Jacobs rád hovorí, #PerfectAsIAm. Tento dlhotrvajúci intenzívny parfum udáva tón už od začiatku s krémovým nočným rozkvitnutým jazmínom, ktorý uvoľňuje medovú sladkosť, ktorá sa krásne mieša s narcisom v pútavom, solárnom bukete. Zemité pražené mandle prichádzajú do srdca pre praženú orieškovú chuť, ktorá prepožičiava kvetinovým tónom textúrovaný, jedlý pocit, rozjasnený štipkou ružového korenia pre živosť, ktorá doznieva do sucha. Sezamový olej, kašmír a santalové drevo sa roztavia

Marc Jacobs Perfect Intense Eau de Parfum Spray


Toaletná voda Molinard Bel Air v spreji. Molinard, renomovaný a ctihodný parfumér Grasse od roku 1849, je rodinnou históriou, ktorá prosperuje už päť generácií a vytvára odkaz s vášňou pre tvorbu. Dobrodružstvo, ktoré vzdoruje času, zostáva verné svojim hodnotám a zachováva si svoje náročné štandardy dokonalosti, kvality a tradície. Kvetinový let tisícky vôní z Pays de Grasse. Bel Air v súčasnej interpretácii vyzdvihuje tie najkrajšie kvety Grasse v prepychovom, žiarivom bukete. Vôňa, v ktorej zmyselne, večne kvitnú ruža Centifolia, jazmín, tuberóza, kosatec, fialka a mimóza. Skutočný klenot svetla, flakón je vernou replikou svojho predchodcu, teraz nežne podfarbený koralom. Bel Air, inšpirovaný idylickou záhradou, očarí oko i srdce drobným pastelovým flakónom, ktorý vyžaruje intenzívne bukolickú krásu. Skupina vôní: kvetinová, citrusová Vrchné tóny: mandarínka, bergamot, ružové korenie. Stredné tóny: ruža centifolia, jazmín, tuberóza. Základné tóny: ambra, santalové drevo, pižmo.

Toaletná voda Molinard Bel Air v spreji


Toaletná voda v spreji Molinard de Molinard. Molinard, renomovaný a ctihodný parfumér Grasse od roku 1849, je rodinnou históriou, ktorá prosperuje už päť generácií a vytvára odkaz s vášňou pre tvorbu. Dobrodružstvo, ktoré vzdoruje času, zostáva verné svojim hodnotám a zachováva si svoje náročné štandardy dokonalosti, kvality a tradície. Povznášajúca melódia rýchlych zelených tónov, zmyselných kvetov a očarujúcich drevín. Molinard de Molinard zachytáva prepychové otváranie ovocia; bergamotový pomaranč, galbanum, nechtík, púčiky čiernych ríbezlí a cistus. V srdci sa ukrýva zmyselný jazmín s ružou, ylang-ylang, narcis a tajomné kadidlo. V základe glazúra jantáru obklopuje pačuli a vetiver.

Toaletná voda v spreji Molinard de Molinard


Parfumovaná voda Molinard Habanita v spreji. Molinard, renomovaný a ctihodný parfumér Grasse od roku 1849, je rodinnou históriou, ktorá prosperuje už päť generácií a vytvára odkaz s vášňou pre tvorbu. Dobrodružstvo, ktoré vzdoruje času, zostáva verné svojim hodnotám a zachováva si svoje náročné štandardy dokonalosti, kvality a tradície. Z radu Habanita. Habanita, ktorá vznikla v roku 1921, je ikonou francúzskej parfumérie. Jantárovým, drevito-kvetinovým podpisom tohto nadčasového a legendárneho parfumu je očarujúci čuchový kaleidoskop. Elixír, ktorý vyzdvihne jedinečnú krásu každej ženy, ktorá ho nosí: tajomný, zmyselný a sofistikovaný, s nenapodobiteľným štýlom. Skupina vôní: kvetinová, drevitá, prášková ambra Vrchné tóny: pelargónie, masticha, drobné zrno, ylang-ylang. Stredné tóny: vetiver, céder, heliotrop, jazmín, ruža Centifolia, mimóza, ylang-ylang, muškátový oriešok. Základné tóny: ambra, vanilka, pačuli Penang, mysorský sandál, dubový mach.

Parfumovaná voda Molinard Habanita v spreji