Mancera Paris Roses Vanille Eau de Parfum Spray. Vrchné tóny tejto vône sú vodové tóny a citrón. Srdce je vytvorené z ruže a cukru. Zanecháva základnú vôňu cédrovej vanilky a bieleho pižma.

Mancera Paris Roses Vanille Eau de Parfum Spray

Mancera Paris Roses Vanille Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Mancera Paris Saharian Wind v spreji. Saharský vietor prináša závan púštneho tepla, nesie v sebe rad korenistých a drevitých chutí, ktoré pohladia a utešia zmysly, šepkajú dobrodružstvo a slnkom rozpálený piesok. Hlava vône využíva kožu, bergamot, ružové korenie a korenie pre príjemnú chuť. Srdiečko je vyrobené s jemnejšími dotykmi konvalinky, cyprusu a levandule. Základ zakončuje pačuli, tabak, vanilka, ambra, biele pižmo a dreviny.

Parfumovaná voda Mancera Paris Saharian Wind v spreji


Parfumovaná voda Mancera Paris Sicily v spreji. Sicily od Mancera prináša neskutočný príval sviežosti, spája podmanivé citrusy so sladkými bielymi kvetmi. Citrusové plody, jablko, broskyňa a ananás dodávajú vôni lahodne ovocný otvor. Tóny srdca nesú jazmín s ružou, ylang-ylang a fialkou. Akord santalového dreva s cédrom a bielym pižmom predstavuje poslednú kapitolu, ktorá vytvára útulný základ.

Parfumovaná voda Mancera Paris Sicily v spreji


Parfumovaná voda Mancera Paris Velvet Vanilla Eau de Parfum Spray. Velvet Vanilla je hladká a zmyselná sladkosť s hravými akordmi bielych kvetov a snovou vrstvou vanilky. Mandarínka, angelika, hruška, klinček, ružové korenie a čierne ríbezle označujú otvorenie vône. Ruža, jazmín, neroli a tuberóza prinášajú kvetinový veniec do srdca. Základom je jemný vanilkový akord zdobený útulným bielym pižmom.

Parfumovaná voda Mancera Paris Velvet Vanilla Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Mancera Paris Wild Candy v spreji. Wild Candy kombinuje sladkosť so solárnymi tónmi pre nádherne primátnu energiu. Citrusové tóny, kokos, broskyňa a kakaové bôby dotvárajú vôňu. Tahitský kvet, ylang-ylang, bulharská ruža a kosatec vytvárajú kvetinové srdce. Základné tóny sa spájajú do bohatej súhry medzi ambrou, bielym pižmom a benzoínom.

Parfumovaná voda Mancera Paris Wild Candy v spreji