Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait de Parfum Spray. Svetlá a energická vôňa, ktorá zachytáva očarujúcu mestskú energiu. Amyris Femme čerpá inšpiráciu z Paríža a ponúka poctu v podobe krásnych kvetov a šťavnatého ovocia. Mandarínkový kvet dodáva ľahký a osviežujúci otvor, slnkom pobozkaný akord so sladkou citrusovou kôrou. Menovec Amyris dodáva vôni rozmarný drevitý tón, zložitú zmes korenia a dymu vyváženú jemnou sladkosťou jazmínu, kosatca a hrušky.

Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait de Parfum Spray

Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait de Parfum Spray


Parfumovaná voda Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte Eau de Parfum Spray. Aqua Celestia Cologne Forte zachytáva esenciu otvoreného neba, intenzívnu a podmanivú vôňu so silnými ovocnými akordmi a oslobodzujúcou sviežosťou. Bergamot a čierne ríbezle dodávajú kyslú ovocnú vôňu, ktorá pozýva zmysly. Jemná mimóza a jazmín umožňujú sladké kvetinové srdce. Dokončenie pižma.

Parfumovaná voda Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte Eau de Parfum Spray


Toaletná voda v spreji Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia. Aqua Celestia čerpá inšpiráciu z bohatých modrých tónov morí a neba, očarujúcej sviežosti, ktorá spája limetku, mätu, neroli a čierne ríbezle, aby sa otvorila. Srdce obsahuje akord mimózy s ružou a návalom zelených tónov. Základ sa vrství s komfortom bieleho pižma.

Toaletná voda v spreji Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia


Toaletná voda v spreji Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia. Aqua Celestia čerpá inšpiráciu z bohatých modrých tónov morí a neba, očarujúcej sviežosti, ktorá spája limetku, mätu, neroli a čierne ríbezle, aby sa otvorila. Srdce obsahuje akord mimózy s ružou a návalom zelených tónov. Základ sa vrství s komfortom bieleho pižma. Poznámka: Vône s objemom nad 150 ml nemôžeme dodávať mimo Spojeného kráľovstva.

Toaletná voda v spreji Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia


Toaletná voda v spreji Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis. Aqua Universalis je unisex vôňa skúmajúca chladivé citrusové akordy a prekypujúca jasnou, slnečnou energiou. Podmanivý strih bergamotu a citrónu dodáva vôni dráždivý svieži otvor. Srdce obsahuje očarujúce pole žiarivo bielych kvetov pred základom zhovievavého a útulného pižma.

Toaletná voda v spreji Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis