Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal L’Eau de Parfum. Šťastie je viac ako len pocit. Je to energia. Pozitívna vibrácia, ktorá vyžaruje od skutočne šťastných ľudí. Aura svetla, ktorá vyžaruje všade okolo nich… Od svojho vzniku si Lancome pestuje víziu veľkorysého a žiarivého šťastia: pre House je to samotné vyjadrenie krásy. Poháňaná týmto ideálom ju teraz inšpiruje, aby si predstavila novú verziu svojho ikonického parfumu La Vie est Belle Soleil Cristal. Žiarivá stopa, ako svätožiara šťastia. Vôňa: Návykové prebudenie do slnečnej aury. Najžiarivejšie úsmevy zachytené v parfume… Prebudenie zaliate svetlom zoskupenia slnečných tónov, La Vie est Belle Soleil Cristal ponúka oživenie originálnej parfumovanej vode: žiari jasnejšie. Ako úsmev osvetľujúci známu tvár, slnečné tóny osvetľujú ikonický akord La Vie est Belle zvnútra. Žiarivé v srdci kompozície, trio bielych kvetov so sladkou vôňou – jazmín, pomarančový kvet a ylang-ylang – spája solárny kokosový akord, ktorý

Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal L'Eau de Parfum

Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal L’Eau de Parfum


Lancome Miracle Eau de Parfum Spray. Živá, iskrivá vôňa, ktorá sa otvára ako úsvit nového dňa sviežimi, orosenými tónmi liči a frézie. Jeho korenisté srdce sa ozýva tónmi magnólie, jazmínu, zázvoru a korenia, zatiaľ čo jeho teplé základné tóny vás zahalia do zmyselnej nádhery ambry a pižma. Nový začiatok: Ovocný kvetinový akord, ktorý spája šťavnaté liči s trblietavými akcentmi frézie. Horlivé, kvetinovo-korenisté srdce: Jemná magnólia sa snúbi s vášnivými tónmi bourbonského korenia a zázvoru. Bohatý, žiarivý základ: Hlboká žiara absolútneho jazmínu zapálená teplými, zmyselnými tónmi pižma a ambry.

Lancome Miracle Eau de Parfum Spray


Sprej Lancome Oui La Vie Est Belle L’Eau de Parfum D’Exception. Oui La vie est belle, prvý sladký kosatec vylepšený o ružu pre Lancome. Objavte charakteristickú gurmánsku cestu La vie est belle, ktorá je teraz zabalená do výnimočného a žiarivého kvetinového buketu. Vôňa pre ženy s posilňujúcim posolstvom radosti, ktorá vás pozýva osláviť každý okamih a povedať áno každej príležitosti. Starifying Rose a Iris, najvýnimočnejšie kvety parfumérie. Luxusný flakón vône zdobený zlatým ohňostrojom šťastia. Táto nová kapitola La Vie Est Belle si zachováva pikantný a farebný vrchol ovocných tónov. Bergamot sa trblieta pod splývavými tónmi ružového korenia a spája sa s malinovým akordom pre explóziu šťavnatej sviežosti. V srdci je kvetinový buket podobný okvetným lístkom, veľkorysý a fazetovaný, sublimovaný bohatými tónmi damascénskej ruže a slnečného ylang-ylangu. V základe sa v predávkovaní používa pačuli, gurmánsky akord a kosatec na zintenzívnenie návykového a zmyselného podpisu La vie est belle.

Sprej Lancome Oui La Vie Est Belle L'Eau de Parfum D'Exception


Parfumovaná voda Lancome Tresor v spreji. Eau de Parfum odhaľuje kvetinové, ovocné, púdrové a jantárové tóny Tresor. Jeho flakón s luxusným dizajnom padne do ruky ako vzácny poklad. Jeho žiarivá vôňa dodáva žene, ktorá ho nosí, rafinovanú a žiarivú auru. Vo vzduchu je vôňa emócií… Tresor. Tresor sa otvára závanom lupeňov ruží a marhuľových kvetov, osvetlených aureolou čistých, bielych tónov kvetov broskyne. Nasledujú konvalinka, vanilka, heliotrop a dúhovka a vrhajú svoje zvodné kúzlo.

Parfumovaná voda Lancome Tresor v spreji


Parfumovaná voda Lancome Tresor Midnight Rose v spreji. Fazetovaný flakón Tresor Midnight Rose je žiarivý, v odtieňoch farieb od púdrovej ružovej po fialovú, peknú nočnú ružu s fialovými saténovými lupeňmi na krku. Inšpirované najromantickejšou hodinou tesne pred polnocou, keď mágia zafarbí oblohu do fialového odtieňa. Je to moment, kedy je možné všetko. Hlava: absolútna malinová ruža Noty srdca: jazmín, pivónia, púčiky ríbezlí, ružové korenie Základ: virginský céder, pižmo a vanilka

Parfumovaná voda Lancome Tresor Midnight Rose v spreji