Škrupinové kufre luxusného designu Titan ľahké X-Ray s nízkou hmotnosťou a krásnym moderným designom. X-Ray Pro 4-kolieskový kufor M je zo série X-Ray Pro od spoločnosti Titan. Tieto kufre novej generácie sú vybavené zámkom X-Ray Pro so snímačom odtlačkov prstov. Zámok TSA môžete otvoriť pomocou jedinečného odtlačku prsta. Interiér kufra je na oboch stranách vybavený prekríženými popruhmi, ktoré je možné uzavrieť rôznymi priehradkami na zips. Puzdro sa ľahko prepravuje vďaka nastaviteľnej ťažnej tyči a hladkým kolesám. Cestujte bezpečne vďaka inovatívnemu zámku X-Ray Pro so snímačom odtlačkov prstov.


Titan Cestovní kufor X-ray 4w L Café au Lait 102 l
Kufor X ray
4w L Café
Titan Cestovní kufor X-ray 4w L Dark Stone 102 l
Kufor X ray
4w L Dark
Titan Cestovní kufor X-ray 4w L Racing Green 102 l
Kufor X ray
4w L Racing
Titan Cestovní kufor X-ray 4w L Space Blue 102 l
Kufor X ray
4w L Space
Titan Cestovní kufor X-ray 4w M+ Café Au Lait 87 l
Kufor X ray
4w M+ Café
Titan Cestovní kufor X-ray 4w M+ Dark Stone 87 l
Kufor X ray
4w M+ Dark
Titan Cestovní kufor X-ray 4w M+ Racing Green 87 l
Kufor X ray
4w M+ Racing

S týmto kufrom budete dobre pripravení na cestu! Tento kufor je funkčný a veľmi kvalitný. Hlavný priestor röntgenovej skrinky sa dá uzavrieť zipsom a kombinovaným zámkom TSA. Interiér je rozdelený na dva oddiely pomocou priehradiek na zips. Vo vnútri sú navyše dve vrecká na zips. Tento prípad je vyrobený z polykarbonátu. Vďaka tomu je ľahký a neuveriteľne silný. Okrem toho, že je to praktické, je tento zázrak tiež veľmi štýlový. Elegantný dizajn v kombinácii s farbou dodáva luxusný vzhľad.


Zložité číselné kombinácie sú minulosťou, pretože zámok sa dá ľahko otvoriť umiestnením prsta. Vďaka vysokokvalitnému materiálu Senosan® CC100 predstavuje toto puzdro súčasne ľahkosť a stabilitu. Matný povrch v exkluzívnej farbe Atomic Steel je odolné proti poškriabaniu. Jasné, futuristické tvary dávajú X-RAY PRO známy, vysoko kvalitný dizajn od TITANu. X-RAY PRO má 4 ľahké dvojité kolesá, uzamykateľnú tyč z ľahkej zliatiny a ergonomické držadlá na prenášanie. Vo vnútri sú dve uzavreté baliace steny a vrecká na zips na oboch stranách, aby vaše oblečenie zostalo na svojom mieste. Vnútorné vrecko na zips bezpečne uchová vaše cenné veci. X-RAY PRO je vyrobený v Nemecku: navrhnutý, vyvinutý a ručne vyrobený v Nemecku.cambridge-audio-axa35

Cambridge Audio Axa35, európsky trh