Kvetinová toaletná voda Jimmy Choo v spreji. Tanec jasných, jarných kvetov vytvárajúcich jemne zmyselný, ale radostný súzvuk. Opis sebavedomej a energickej ženy, návaly citrusov, bergamotu a mandarínky, vytvárajú otvor popri sladkých nektárinkách. Marhuľové kvety, magnólia a hrášok zachytávajú esenciu jari a vytvárajú krásny súzvuk srdca. Základom je ambroxan s drevitými tónmi a pižmom.

Kvetinová toaletná voda Jimmy Choo v spreji

Kvetinová toaletná voda Jimmy Choo


Parfumovaná voda v spreji Jimmy Choo I Want Choo. I Want Choo od Jimmyho Choo je sladká a povznášajúca vôňa nesúca zmyselnú blaženosť bielych kvetov a miešajúca sa s pozadím sladkého ovocia. Svieža mandarínka a šťavnaté broskyne vytvárajú ovocný otvor. Srdce tvorí exotická krása červenej pavúčej ľalie, ktorá sa mieša s jazmínom sambac. Základ sa nesie so sladkou stopou vanilky, benzoínu a rezinoidu.

Parfumovaná voda v spreji Jimmy Choo I Want Choo


Jimmy Choo Illicit Eau de Parfum Spray. Oslňujúca búrka sladkých vôní Illicit od Jimmyho Choo je vôňa, ktorá zosobňuje zvodného a tajomného ducha ženy, ktorá žije život naplno a je ochotná riskovať, aby dostala to, čo chce. Ostrá hlava sa snúbi s horkým pomarančom a lizom ohnivého zázvoru. V jadre klasická kombinácia sladkej a nevinnej ruže s podmanivým jazmínom. Veľkoryso šťavnatý základ napení na hrejivej jantáre a hodvábnom palisandre skvelé kúsky lahodného medu.

Jimmy Choo Illicit Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Jimmy Choo Jimmy Choo v spreji. Najpopulárnejšia značka luxusných topánok a módnych doplnkov Jimmy Choo uvádza na trh svoju prvú vôňu s jednoduchým názvom Jimmy Choo. Vôňa Jimmy Choo, opísaná ako „ženská, no zároveň posilňujúca, s množstvom zmyselnosti“, bola vyvinutá v spolupráci s Inter Parfums a slávnym parfumérom z IFF Olivierom Polge. Zvodná kompozícia je moderná chypre ovocná, so zelenými vrchnými tónmi, tigrou orchideou, sladkým karamelovým karamelom a indonézskym pačuli. Obal a textúrovanú sklenenú fľašu navrhla sama Mellon. Inšpirovala sa muránskym sklom a venovala toľko pozornosti vzhľadu, aby bol žiaduci a vhodný pre váš nočný stolík. Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento produkt má inú vôňu ako verzia Eau De Toilette. Upozorňujeme, že za otvorené položky nemôžeme vrátiť peniaze.

Parfumovaná voda Jimmy Choo Jimmy Choo v spreji


Toaletná voda v spreji Jimmy Choo Jimmy Choo. Dom Jimmyho Choo predstavil svoju prvú vôňu s vlastným názvom vo februári 2011 (Eau de Parfum Jimmy Choo). Verzia Eau de Toilette debutu je „oslnivou aurou trblietavej ženskosti“ a je venovaná silným ženám plným sebavedomia, ktoré sú zároveň zábavné a hravé. Parfumér Olivier Polge vytvoril toaletnú vodu Jimmy Choo ako modernú kvetinovo – ovocnú kompozíciu s hlbokým drevitým základom. Jeho otvorenie prekypuje žiarivou sviežosťou zázvoru, hrušky a zelených akordov. Exotická tigrovaná orchidea, ktorá tvorí srdce originálu, je zmiešaná s čajovou ružou a vytvára zvodnú kvetinovú auru. Základ je drevitý, no na rozdiel od debutu neobsahuje pačuli, obsahuje céder a živé drevá. Upozornenie: Tento produkt má inú vôňu ako verzia Eau De Parfum. Upozorňujeme, že za otvorené položky nemôžeme vrátiť peniaze.

Toaletná voda v spreji Jimmy Choo Jimmy Choo