Kenzo Amour Eau de Parfum Spray. Kenzo Amour bol uvedený na trh v roku 2006. Táto pižmová, kvetinová vôňa obsahuje tóny čerešne, kvetov frangipani, dreva, kadidla, dreva Thanaka, ryže, bieleho čaju a vanilky.

Kenzo Amour Eau de Parfum Spray

Kenzo Amour Eau de Parfum Spray


Kenzo Flower by Kenzo Eau de Parfum Doplniteľný sprej. Flower od Kenzo oslavuje hlboké a sofistikované dedičstvo, vôňa, ktorá je populárna už viac ako dve desaťročia. Púdrový pôvab, ktorý dráždi zmysly jantárovým teplom a krásnymi kvetmi, všetko obsiahnuté v elegantnom a minimalistickom flakóne, ktorý je už dlho symbolom a podpisom značky Kenzo. Táto púdrová vôňa sa otvára šepotom ružového korenia, ružovým akordom, ktorý v téme pokračuje až do srdca, kde vôňu dopĺňa pulzujúci akord bulharskej ruže a dodáva romantickú vášeň. Základ končí krémovým pôžitkom vanilky a bieleho pižma.

Kenzo Flower by Kenzo Eau de Parfum Doplniteľný sprej


Parfumovaná voda Kenzo Flower od Kenzo Eau De Vie. Záplava osviežujúcej a jasnej kvetinovej vône Flower by Kenzo Eau De Vie očarí dráždivým úvodným akordom čerstvého zázvoru, bergamotu, neroli a petitgrain. Srdce sa stretáva s duetom ruží a pomarančového kvetu a potom padne na základ z bôbov tonka s prvkami pižma, benzoínu a vanilky.

Parfumovaná voda Kenzo Flower od Kenzo Eau De Vie


Parfumovaná voda Kenzo Jungle L’Elephant v spreji. Kenzo Jungle L’Elephant bola uvedená na trh v roku 1996. Táto korenistá, kvetinová vôňa obsahuje tóny mandarínky, kardamónu, heliotropu, klinčeka, manga, ylang-ylang, sladkého drievka, pačuli a vanilky.

Parfumovaná voda Kenzo Jungle L'Elephant v spreji


Kenzo L’Eau Kenzo Pour Femme toaletná voda v spreji. L’Eau Kenzo Pour Femme je svieža vôňa s tónmi yuzu, korenia, lotosového listu, cédrového dreva mäty a bieleho pižma.

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme toaletná voda v spreji