Jo Malone Wild Bluebell Eau de Cologne Spray. Jo Malone Wild Bluebell Eau de Cologne je kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2011. Vôňa sa otvára vrchným tónom zvončeka, stredný tón tomelu ponúka vôni bohatý krémový nádych. Vôňa je zakončená teplým základným tónom bieleho pižma. Tento produkt je rozbalený.

Jo Malone Wild Bluebell Eau de Cologne Spray

Jo Malone Wild Bluebell Eau de Cologne Spray


Kolínska voda v spreji zo šalvie dreva a morskej soli Jo Malone. Jo Malone Wood Sage and Sea Salt Eau de Cologne je svieža, živá vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2014. Vôňa sa otvára ostrým vrchným tónom semien Ambrette, po ktorom nasleduje osviežujúca vôňa Morskej soli v strede. Zemitý základ šalvie uzatvára vôňu. Tento produkt je rozbalený

Kolínska voda v spreji zo šalvie dreva a morskej soli Jo Malone


Kolínska voda v spreji zo šalvie dreva a morskej soli Jo Malone. Jo Malone Wood Sage and Sea Salt Eau de Cologne je svieža, živá vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2014. Vôňa sa otvára ostrým vrchným tónom semien Ambrette, po ktorom nasleduje osviežujúca vôňa Morskej soli v strede. Zemitý základ šalvie uzatvára vôňu. Tento produkt je rozbalený.

Kolínska voda v spreji zo šalvie dreva a morskej soli Jo Malone


Parfumovaná voda Juicy Couture Couture Couture v spreji. Predstavujeme vôňu „it girl“ od Juicy Couture. Kam ide ona, nasleduje párty. Jej pravidlo? Nerobte to – predvádzajte sa, buďte nahlas, rozmaznávajte sa, rozprávajte sa s cudzími ľuďmi – a milujte život! Táto vôňa sa otvára vrcholom šťavnatého ružového hroznového akordu šantiaceho v poli prírodných pomarančových kvetov a mandarínky. Srdce z načervenalej slivky a zimolezu koketuje s výrazným hviezdnym jazmínom. Vzadu leňoší krémové santalové drevo s vlhkou ambrou v opare bohatej vanilky. Zmiešajte to s láskou a rozvoňajte svet.

Parfumovaná voda Juicy Couture Couture Couture v spreji


Parfumovaná voda Juicy Couture Couture La La Eau de Parfum Spray. Juicy Couture Couture La La Eau De Parfum je ovocno-kvetinová voda, ktorá zachytáva esenciu ženskosti a odvážnu príťažlivosť neočakávaného. Jasné trblietavé ovocie sa mieša s vodným hyacintom a výraznými bielymi kvetmi, ktoré odhaľujú žiarivý buket lekna a muguetu.

Parfumovaná voda Juicy Couture Couture La La Eau de Parfum Spray