Jo Malone Kolínska voda v spreji Mak a jačmeň. Poppy and Barley je jasná a osviežujúca vôňa, ktorá zachytáva majestátnosť britského vidieka; zbiera jemné púdrové tóny so sviežosťou obilnín. Šťavnatý ovocný akord otvára vôňu čiernych ríbezlí, figy a fialky. Srdce prináša púdrový súzvuk s makom a pšenicou. Základ končí zmesou jačmeňa, otrúb a pižma. Tento produkt je rozbalený.

Jo Malone Kolínska voda v spreji Mak a jačmeň

Jo Malone Kolínska voda Mak a jačmeň


Jo Malone Red Roses Eau de Cologne Spray. Jo Malone Red Roses Eau de Cologne je kvetinová vôňa pôvodne uvedená na trh v roku 1996. Vôňa sa otvára citrusovým vrchným tónom citrónu. Stredný tón Red Roses Accord poskytuje sviežu kvetinovú vôňu. Vôňa sa uzatvára teplým základom Honeycomb. Tento produkt je rozbalený.

Jo Malone Red Roses Eau de Cologne Spray


Parfumovaná voda Jo Malone Rose a White Musk Absolu v spreji. Ruža a biele pižmo zvýrazňujú majestátnosť anglickej ruže a dodávajú jej krásnu sviežosť prepojenú s jemnou sladkosťou. Predstavuje dvojzložkovú vôňu, ktorá je rozdelená medzi kvetinové srdce a pižmový základ. V srdci sa spájajú jemnosti troch druhov damašskej ruže pre zmyselnú a upokojujúcu zmes. Základ zvýrazňuje silu bieleho pižma a umožňuje sviežu a púdrovú jemnosť. Tento produkt je rozbalený

Parfumovaná voda Jo Malone Rose a White Musk Absolu v spreji


Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense Spray. Scarlet Poppy je silná infúzia kvetinových síl inšpirovaná krásou výrazného šarlátového maku. Ambrette poskytuje svojrázny, púdrový otvor, ktorý dodáva vôni osobitý charakter. V srdci kvitne šarlátový mak, podmanivá kvetina zdobená figou a kosatcom. Vôňu uzatvára základ fazule tonka, ktorej sa dotýka heliotrop a jačmeň. Tento produkt je rozbalený.

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense Spray


Kolínska voda v spreji Jo Malone Strieborná breza a levanduľa. Strieborná breza a levanduľa prinášajú upokojujúcu aromatickú infúziu, ktorá vyzdvihuje to najlepšie z anglickej levandule spolu s drevitými tónmi. Grapefruit otvára vôňu štipľavou citrusovou chuťou. Anglická levanduľa tvorí srdce. Základ dotvárajú tóny brezy a dreva. Tento produkt je rozbalený.

Kolínska voda v spreji Jo Malone Strieborná breza a levanduľa