Jo Malone Dark Amber and Ginger Lily Eau de Cologne Intense Spray. Jo Malone Dark Amber and Ginger Lily Eau de Cologne Intense je ambrová, drevitá vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2008. Vôňa sa otvára dymovým vrchným tónom čierneho kardamónu, stredný tón čiernej orchidey dodáva vôni kvetinový nádych. Základný tón kadidla Kyara dodáva teplý záver. Tento produkt je rozbalený.

Jo Malone Dark Amber and Ginger Lily Eau de Cologne Intense Spray

Jo Malone Dark Amber and Ginger Lily Eau de Cologne Intense Spray


Jo Malone Earl Grey and Cucumber Eau de Cologne Spray. Jo Malone Earl Grey and Cucumber Eau de Cologne je jedinečná vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2011. Vôňa sa otvára osviežujúcim tónom bergamotu, stredný tón uhorky dodáva vôni sviežosť. Základ ponúka sladký záver s tónom včelieho vosku. Tento produkt je rozbalený.

Jo Malone Earl Grey and Cucumber Eau de Cologne Spray


Jo Malone Earl Grey and Cucumber Eau de Cologne Spray. Jo Malone Earl Grey and Cucumber Eau de Cologne je jedinečná vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2011. Vôňa sa otvára osviežujúcim tónom bergamotu, stredný tón uhorky dodáva vôni sviežosť. Základ ponúka sladký záver s tónom včelieho vosku. Tento produkt je rozbalený

Jo Malone Earl Grey and Cucumber Eau de Cologne Spray


Kolínska voda v spreji z anglického dubu a lieskových orieškov Jo Malone. Kolínska voda Jo Malone English Oak and Hazelnut je korenistá, drevitá vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2017. Vôňa sa otvára orieškovým vrchným tónom zeleného lieskového orecha, ktorý sa mieša s teplým stredným tónom cédrového dreva. Základ pokračuje v hrejivej drevitej vôni s tónom praženého dubu. Tento produkt je rozbalený.

Kolínska voda v spreji z anglického dubu a lieskových orieškov Jo Malone


Kolínska voda Jo Malone English Pear and Freesia. Jo Malone English Pear and Freesia Eau de Cologne je svieža vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2010. Vôňa sa otvára vrchným tónom hrušiek kráľa Williama, stredný tón frézie prináša do tejto sviežej vône kvetinový buket. Základný tón pačuli prináša vôňu do dreva. Tento produkt je rozbalený.

Kolínska voda Jo Malone English Pear and Freesia