Elektroická kolobežka iScooter IX3 má vysoký výkon v meste s dojazdom 40 km. Elektrické kolobežky sa stávajú čoraz obľúbenejšou a ekologickejšou formou dopravy. Hoci je k dispozícii mnoho ďalších modelov, z ktorých každý má vlastnú sadu charakteristík, iScooter IX3 vyniká tým, že má správnu rovnováhu medzi výdržou, výkonom a dojazdom. S motorom s výkonom 800 W, dojazdom 40 km a batériou s kapacitou 10 Ah je iScooter IX3 stvorený pre ľudí, ktorí chcú pri každodennom dochádzaní do práce odolnosť a výkon.

iScooter IX3: Vysoký výkon v meste s dojazdom 40 km

800W motor pre vynikajúce schopnosti

800W motor poháňajúci iScooter IX3 je viac než dostatočný na mierne stúpanie do kopca a dochádzku do mesta. Motor kolobežky s vysokým krútiacim momentom umožňuje rýchle zrýchľovanie a udržiavanie stabilnej rýchlosti, vďaka čomu je ideálny na zdolávanie upchatých ulíc mesta a prechádzanie pomalšie sa pohybujúcej premávky. iScooter IX3 sa odlišuje od menej výkonných kolobežiek vďaka svojmu 800W motoru, ktorý zvyšuje akceleráciu a rýchlosť.

Batéria s kapacitou 10 Ah pre väčší objem

Dojazd elektrického skútra je jedným z jeho najdôležitejších aspektov a iScooter IX3 v tomto smere funguje. Tento skúter má 10Ah lítium-iónovú batériu, ktorá dokáže prejsť až 40 km na jedno nabitie, v závislosti od hmotnosti jazdca a jazdných podmienok. Väčší dosah umožňuje použitie na dlhšie výlety alebo víkendové výlety bez nutnosti pravidelného dobíjania. Vďaka kapacite batérie na rýchle nabitie nebudete musieť dlho čakať, kým sa vrátite na cestu.

iScooter iX3 10 800W Motor Electric Scooter 10Ah Battery 40km Range

Robustná konštrukcia s 10-palcovými kolesami

Odolnosť iScooter IX3 je dizajnový prvok. Jeho odolný rám ponúka stabilnú a spoľahlivú jazdu aj v náročnom teréne. 10-palcové kolesá poskytujú hladkú jazdu v rôznych terénoch, vrátane parkových chodníkov a mestských chodníkov. Táto širšia veľkosť kolies zlepšuje ovládateľnosť a znižuje vplyv výmoľov a prasklín na chodníku, vďaka čomu je jazda príjemnejšia.

Bezpečnostné a užívateľsky prívetivé funkcie

iScooter IX3 má silný motor, dlhý dosah a množstvo ďalších užívateľsky príjemných funkcií. Dôležité údaje ako rýchlosť, výdrž batérie a prejdená vzdialenosť sa zobrazujú na ľahko čitateľnom LCD displeji. Kolobežka má navyše predné a zadné svetlá, ktoré zvyšujú viditeľnosť a zaručujú bezpečnosť pri jazde v noci alebo pri slabom svetle. Celkový bezpečnostný profil kolobežky zvyšuje citlivý brzdový systém, ktorý umožňuje rýchle a stabilné zastavenie.

Dizajn, ktorý sa skladá a je prenosný

iScooter IX3 je odolný a má silný motor, no stále sa skladá málo a je prenosný. To dáva tým, ktorí potrebujú cestovať so svojím skútrom, flexibilitu tým, že sa jednoducho ukladá na malých miestach alebo prepravuje verejnou dopravou. Skladací mechanizmus kolobežky sa ľahko používa, vďaka čomu sa dá rýchlo zložiť a rozložiť.

Vysokovýkonné elektrické kolobežky ako iScooter IX3 sú vyrobené pre tých, ktorí potrebujú kombináciu výkonu a dojazdu. Jeho dojazd 40 km, 10Ah batéria a 800W motor ho predurčujú na dlhšie cesty a dochádzky do mesta. Skladací tvar zvyšuje mobilitu, zatiaľ čo 10-palcové kolesá a pevný rám zaručujú stabilnú a pohodlnú jazdu. Pre fanúšikov elektrických skútrov iScooter IX3 prináša kompletný balík s bezpečnostnými funkciami vrátane rýchleho brzdenia a predného a zadného osvetlenia. iScooter IX3 je skvelá voľba, ak hľadáte silnú a spoľahlivú elektrickú kolobežku s dlhým dojazdom.

Indoorove hardtail preteky: Location for Indoor Cycling Competitions, Ray’s Indoor Mountain Bike Park