iScooter I10 Max: Elektrická kolobežka s dvojitým odpružením, ktorá kombinuje výkon a pohodlie. V rámci rýchlo sa rozvíjajúcej oblasti elektrických kolobežiek je iScooter I10 Max špičkovým modelom, ktorý kombinuje pohodlie a výkon. Táto elektrická kolobežka s výkonom 750 W je vyrobená tak, aby uspokojila potreby cestujúcich vo voľnom čase aj do mesta vďaka svojej pokročilej technológii dvojitého odpruženia.

Výkonný 750W motor poháňa iScooter I10 Max, ktorý poskytuje dostatok výkonu na mierne stúpanie do kopca, ako aj na mestské ulice. Skútre môžu teraz cestovať úžasnou rýchlosťou, držať krok s mestskou premávkou a vďaka tomuto motoru sa rýchlejšie dostať do cieľa. Kolobežka je ideálna na rýchle rozjazdy na stopkách alebo semaforoch, pretože má motor s vysokým krútiacim momentom, ktorý tiež zaručuje plynulé zrýchlenie.

iScooter I10 Max: Elektrická kolobežka s dvojitým odpružením

Dva odpruženia pre pohodlnú jazdu

Dvojitý systém odpruženia iScooter I10 Max je jednou z jeho najpozoruhodnejších charakteristík. Táto vlastnosť konštrukcie výrazne zlepšuje pohodlie jazdca tlmením vibrácií a otrasov z nerovného terénu. Systém dvojitého odpruženia prispieva k stabilnej a hladkej jazde cez prekážky, ako sú spomaľovače a dláždené cesty. Táto funkcia znižuje únavu jazdca a fyzickú námahu, vďaka čomu je obzvlášť užitočná pri dlhých cestách.

iScooter i10 Max 750W Motor Electric Scooter Dual Suspension

Predĺžená životnosť batérie

Silný prívod energie je nevyhnutný pre výkonný motor a iScooter I10 Max mu dodáva vysokokapacitnú lítium-iónovú batériu. Táto elektrická kolobežka dokáže prejsť veľké vzdialenosti na jedno nabitie, vďaka čomu je ideálna na dlhé voľnočasové výlety aj každodenné dochádzanie. S malými prestojmi môžete pokračovať v jazde, akonáhle je batéria úplne nabitá.

Okrem výkonu a pohodlia má iScooter I10 Max niekoľko funkcií, ktoré uľahčujú jeho ovládanie. Dôležité štatistiky vrátane prejdenej vzdialenosti, rýchlosti a úrovne batérie sa zobrazujú na jednoducho použiteľnom digitálnom displeji. Vďaka svojmu skladaciemu tvaru je kolobežka ideálna pre ľudí, ktorí ju potrebujú skladovať na malých miestach alebo ju používať vo verejnej doprave, pretože je ľahká a ľahko sa s ňou manipuluje.

Najnovši rám na mestské bicykle – ENVE MOG Gravel Bike Frame, Carbon Construction