Inteligentné hodinky veľmi pekného stýlu, Withings Move! S puzdrom 38 mm a univerzálnou kapelou sa Withings Move hodí na zápästie ženy aj muža. Mäkký silikónový remienok je spárovaný s tvrdou plastovou sponou, ktorá leží rovno oproti pásiku. Tento nízkoprofilový strih takmer vôbec neprichytil na oblečenie a nikdy nedráždi. The Move má minimálny dizajn. Na boku je jediné tlačidlo, ktoré sa používa na spárovanie aj na začatie činnosti. Rovnako ako väčšina hodiniek Withings, je Move vodeodolný do 50 metrov, takže ho môžete nosiť pri plávaní alebo sprchovaní.

Pri hmotnosti 31 gramov je pohyb ľahký. Na rozdiel od iných väčších fitness hodiniek. S krištáľovo čistým plastovým puzdrom je analógový ciferník hodiniek ľahko čitateľný. Čísla sa tlačia okolo číselníka, s výnimkou čísla 9, ktoré sa nahrádza číslom „Withings“. Termoplastické puzdro a zadná strana z nehrdzavejúcej ocele sa dobre hodia na každodenné použitie, ale plastová krytina ciferníku nie.

Inteligentné hodinky Withings Move čierna
Inteligentné hodinky Withings
Move čierna
Inteligentné hodinky Withings Move ECG čierna
Inteligentné hodinky Withings
Move ECG čierna
Inteligentné hodinky Withings Move ECG modrá
Inteligentné hodinky Withings
Move ECG modrá
Inteligentné hodinky Withings Move modrá
Inteligentné hodinky Withings
Move modrá
Inteligentné hodinky Withings Move ružová
Inteligentné hodinky Withings
Move ružová
Inteligentné hodinky Withings Steel HR
Inteligentné hodinky Withings
Steel HR

Withings urobil obdivuhodnú prácu, ktorá zabalila pohyb so sledovaním aktivity pri zachovaní ceny dole. Sleduje vaše kroky každý deň a pri otvorení aplikácie automaticky synchronizuje vaše údaje. Synchronizácia je rýchla a prenos údajov zo zariadenia do telefónu trvá asi 10 sekúnd.


Bohužiaľ neexistuje monitor srdcovej frekvencie, bolo však pochopiteľne vynechané, ako udržiavať nízku cenu. Co ted? je to zlé alebo prúser? No možno vás ušetri od viacerých problémov o ktorých ste ani nevedeli. Taká plomba do zuba, dnes vyjde minimálne na 50 EU:))