Módny štvorcový číselník na inteligentných hodinkách Forever ForeVigo SW, ktorý je dostatočne veľký na ľahké prečítanie všetkých potrebných informácií. Vyzerá nebezpečne elegantne a poskytne najlepší zážitok zo sledovania vášho výkonu. Super spoločník na deň aj noc. Hodinky rozpoznávajú niekoľko športových aktivít. Sledujte tieto aktivity a mnoho ďalších v reálnom čase a výsledky môžete vidieť priamo na zápästí. Hodinky tiež zhromažďujú informácie o vašom spánku, takže sú skvelé na prispôsobenie režimu spánku. Okamžitá kontrola vďaka pripojeniu Bluetooth 4.2 zaisťuje rýchle a bezproblémové pripojenie k vášmu mobilnému telefónu. Týmto spôsobom umožňuje ForeVigo SW-300 ovládať hudbu prehrávanú z telefónu počas tréningu.

Inteligentné hodinky Forever ForeVigo SW 300, 320, 600

Inteligentné hodinky Forever ForeVigo SB-320 čierna
Inteligentné hodinky Forever
ForeVigo SB 320
čierna
Inteligentné hodinky Forever ForeVigo SB-320 zlatá
Inteligentné hodinky Forever
ForeVigo SB 320
zlatá
Inteligentné hodinky Forever ForeVigo SW-300 čierna
Inteligentné hodinky Forever
ForeVigo SW 300
čierna
Inteligentné hodinky Forever ForeVigo SW-300 zlatá
Inteligentné hodinky Forever
ForeVigo SW 300
zlatá
Inteligentné hodinky Forever SW-600 čierna/červená
Inteligentné hodinky Forever
SW 600 čierna/červená
Inteligentné hodinky Forever SW-600 čierna/sivá
Inteligentné hodinky Forever
SW 600 čierna/sivá
Inteligentné hodinky Forever SW-600 čierna/zelená
Inteligentné hodinky Forever
SW 600 čierna/zelená

Keď chcete zmeniť skladbu, nemusíte vždy hľadať svoj mobilný telefón. Bude to trvať dlho. Inteligentný život si vyžaduje veľa energie a preto sú hodinky ForeVigo SW-300 vybavené veľkou batériou s kapacitou 180 mAh. Môžete ich používať 7 až 10 dní na jedno nabitie. Vychutnajte si ich funkcie bez starostí o výdrž batérie.


Inteligentné hodinky Forever GPS SW-600 sú vybavené základnými funkciami pre fitnes a zabudovanou GPS. Tento model sa môže pochváliť dizajnom vhodným pre každú príležitosť a odolnou konštrukciou s krytím IP68. Silikónový remienok je antialergénny a cíti sa dobre aj pri intenzívnom tréningu. Navyše, pripojenie Bluetooth vám umožní plne si užiť všetky funkcie modelu, ako sú telefonické upozornenia alebo informácie o počasí v reálnom čase.


Nemusíte isť do fitneska sa potiť, stači doma sedieť a pozerať na inteligentné hodinky, tie vám oznámia možno v budúcnosti aj deň vášho funusu:))