Inteligentné hodinky vo viacerých modeloch Canyon Lemongrass. . Produkt sa dodáva v dvoch kvetinách: striebornej a čiernej. Inteligentné hodinky Lemongrass – inteligentný prístroj s praktickým a štýlovým magnetickým uzáverom. Kovový remienok je vhodný ako pre každodenný život, tak pre športové aktivity. Farebný 1,3-palcový úplne dotykový displej s rozlíšením 240х240 pixelov v kombinácii so vstavaným akcelerometrom, zvýšenou odolnosťou a možnosťou voľby číselníka robí CNS-SW70 vynikajúcim zariadením pre moderných používateľov.

Akumulátor s kapacitou 150 mAh umožňuje používať prístroj až do 20 dní bez nabíjania. Silné kovové telo a tvrdené sklo odolné voči nárazom kompletne chráni príslušenstvo pred mechanickým poškodením a vodotesnosť triedy IP68 umožňuje prístroju udržiavať ponorenie do vody v hĺbke do 1 metra po dobu až 30 minút. Hmotnosť hodín je iba 53 gramov, vďaka čomu sú pohodlné pre každodenný život.

Inteligentné hodinky Canyon Lemongrass čierny
Inteligentné hodinky Canyon
Lemongrass čierny
Inteligentné hodinky Canyon Lemongrass strieborný
Inteligentné hodinky Canyon
Lemongrass strieborný
Inteligentné hodinky Canyon Marzipan čierny
Inteligentné hodinky Canyon
Marzipan čierny
Inteligentné hodinky Canyon Marzipan modrý
Inteligentné hodinky Canyon
Marzipan modrý
Inteligentné hodinky Canyon Marzipan ružový
Inteligentné hodinky Canyon
Marzipan ružový
Inteligentné hodinky Canyon Oregano čierny/biely
Oregano čierny/biely
Inteligentné hodinky Canyon Oregano čierny/červený
Oregano čierny/červený
Inteligentné hodinky Canyon Oregano čierny/zelený
Oregano čierny/zelený
Inteligentné hodinky Canyon Sanchal čierny
Sanchal čierny
Inteligentné hodinky Canyon Wasabi čierny
Wasabi čierny

“Podobne ako korenistá citrónová tráva, ktorá dokáže zasiahnuť svieži a šťavnatý pôžitok z akéhokoľvek jedla, inteligentné hodinky v ideálnom prípade pridajú akýkoľvek imidž – športový aj oficiálny. Štýlové telo a tangá hodín sú vyrobené z kovu, ktorý robí hodiny silné a dlhotrvajúce. Na extrémne tenkom tele majú tieto hodiny pôsobivú sadu senzorov a funkcií. Pohodlie synchronizácie s telefónom poskytne aplikáciu Canyon Life. Klientovi je tiež k dispozícii niekoľko originálnych verzií číselníka”.


„Mnoho žien zbožňuje marcipány, táto sladká kombinuje úžasnú chuť a množstvo užitočných prísad. Na počesť tohto dezertu sme sa rozhodli označiť hodiny vytvorené pre ženy – Marzipan. Toto príslušenstvo je vyhotovené v štýle elegantných inteligentných pomôcok pre ženy. Jeho tvar je minimalistický, a silné hliníkové telo je príjemné na dotyk. Osobný ženský kalendár vám umožní opraviť a sledovať intervaly medzi menštruačnými cyklami, vrcholom ovulácie a zobrazením oznamovacích hodín elegantného štylizovaného lotosového kvetu “.


Toto povedal ujo Pavel Danilko! Skúste si vygúgliť kto to je! Ja mám rád výdobytky chmelu, budú aj také??