Inteligentné hodinky KUMI GT5 Pro s 1,32” HD obrazovkou sú prelomom vo svete nositeľnej technológie a ponúkajú množstvo pokročilých funkcií a funkcií. Vďaka obrazovke s vysokým rozlíšením, funkciám volania cez Bluetooth a viacerým športovým režimom posúvajú inteligentné hodinky KUMI GT5 Pro zážitok z inteligentných hodiniek na novú úroveň.

Inovujte svoje inteligentné hodinky
pomocou 1,32-palcovej HD obrazovky KUMI GT5 Pro Smartwatch

Inovujte svoje inteligentné hodinky pomocou 1,32-palcovej HD obrazovky KUMI GT5 Pro Smartwatch

Ohromujúca 1,32” HD obrazovka:
Inteligentné hodinky KUMI GT5 Pro sa môžu pochváliť živou a pohlcujúcou 1,32” HD obrazovkou, ktorá poskytuje vizuálne ohromujúci displej. Vďaka vysokému rozlíšeniu a ostrej čistote môžete jednoducho prechádzať ponukami, zobrazovať upozornenia a pristupovať k rôznym funkciám s výnimočnou ľahkosťou. Väčšia veľkosť obrazovky zaisťuje príjemnejší používateľský zážitok, umožňuje vám vidieť viac informácií na prvý pohľad a bez námahy pracovať s inteligentnými hodinkami.

Funkcia Bluetooth hovoru:
Zažite pohodlie pri uskutočňovaní a prijímaní hovorov priamo zo zápästia s funkciou hovoru Bluetooth na inteligentných hodinkách KUMI GT5 Pro. Spárujte ho so svojím smartfónom a môžete prijímať alebo uskutočňovať hovory bez toho, aby ste siahali po telefóne. Zostaňte v spojení na cestách, či už cvičíte, šoférujete alebo jednoducho multitasking. Funkcia Bluetooth hovoru pridáva do vášho každodenného života novú úroveň pohodlia a hands-free komunikácie.

Viacero športových režimov pre aktívny životný štýl:
Inteligentné hodinky KUMI GT5 Pro uspokoja nadšencov fitness vďaka viacerým športovým režimom. Či už beháte, bicyklujete, plávate alebo sa venujete iným aktivitám, tieto inteligentné hodinky poskytujú špeciálne režimy na sledovanie a monitorovanie vášho výkonu. S údajmi v reálnom čase a presnými metrikami môžete analyzovať svoj pokrok, stanoviť si ciele a robiť informované rozhodnutia na zlepšenie svojho športového výkonu a celkového zdravia.

Komplexné sledovanie zdravia:
Prevezmite kontrolu nad svojím zdravím a pocitom pohody s komplexnými možnosťami sledovania KUMI GT5 Pro Smartwatch. Vybavený pokročilými senzormi, presne meria váš srdcový tep, hladinu kyslíka v krvi a spánkový režim. Okrem toho ponúka funkcie, ako sú upomienky na sedenie a monitorovanie stresu, čo vám umožňuje udržiavať vyvážený a zdravý životný štýl. Majte prehľad o svojom zdraví s cennými informáciami, ktoré poskytujú inteligentné hodinky KUMI GT5 Pro.

Vylepšené funkcie a pohodlie:
Inteligentné hodinky KUMI GT5 Pro presahujú základné funkcie s radom vylepšených funkcií. Zahŕňa hudobný prehrávač, aktualizácie počasia, budík, stopky a ďalšie, všetko dostupné z vášho zápästia. Pohodlné a intuitívne rozhranie inteligentných hodiniek zaisťuje bezproblémovú navigáciu a ovládanie, vďaka čomu sú nepostrádateľným spoločníkom pre vaše každodenné aktivity.

Inteligentné hodinky KUMI GT5 Pro s 1,32″ HD obrazovkou sú výkonné nositeľné zariadenie nabité funkciami, ktoré pozdvihne zážitok z používania inteligentných hodiniek. Vďaka ohromujúcej obrazovke s vysokým rozlíšením, funkciám volania cez Bluetooth, viacerým športovým režimom a komplexnému sledovaniu zdravia sú tieto inteligentné hodinky navrhnuté tak, aby zlepšili váš životný štýl a udržali vás v spojení a motivovali vás. Osvojte si všestrannosť a výkon inteligentných hodiniek KUMI GT5 Pro a zažite novú úroveň pohodlia, konektivity a sledovania kondície na svojom zápästí. Zostaňte v spojení, zostaňte aktívni a majte všetko pod kontrolou s inteligentnými hodinkami KUMI GT5 Pro.