Potrebujete Haylou smartwatch a Mark Ryden ruksak so všetkými správnymi funkciami, aby ste vylepšili svoju rutinu? Pozrite sa na Haylou LS01 a LS05. Určite máte všetko, čo potrebujete! Jedným zo spôsobov, ako poraziť zhon vášho moderného života, je udržať si prehľad o našom pohybe, čase a zdraví pomocou inteligentných riešení. A to je to, čo Smartwatch Haylou ponúka! Tieto inovatívne hodinky si vyžadujú viac, než len schopnosť povedať čas.


Denné kroky
Ak chcete vedieť, koľko krokov sa denne robí, keď pracujete alebo ste na cestách, máte perfektné hodinky.

Srdcová frekvencia
Monitorovanie srdcovej frekvencie vám uľahčí zistenie zdravotného stavu srdca.

Údaje o spánku
Ako dobre spíte, určuje aktivity vášho dňa. Preto táto aplikácia zaznamenáva vaše informácie o spánku, aby vás informovala o tom, ako sa vám darí počas zdriemnutia.

Spotreba kalórií
Po dlhom cvičení sa spálené kalórie spriemerujú a zobrazia na tvári hodiniek.

Prevádzková vzdialenosť
Ako ďaleko ste sa dostali s týmito nárazmi rýchlosti? SmartWatch vypočíta prejazdovú vzdialenosť a informuje vás prostredníctvom aplikácie.

Mesačné, denné záznamy
Ako sa vám darí v priebehu dňa, týždňa / mesiaca, sa počíta a odosiela do športovej aplikácie Na iOS táto aplikácia podporuje nahrávanie do Apple Health. Zdieľanie rodiny môžete vykonávať aj bez problémov pomocou aplikácie. Vďaka tomuto dizajnu budete môcť prepojiť túto aplikáciu s najmenej šiestimi ďalšími ľuďmi. A keď všetci získajú prístup k tejto aplikácii, sledovanie vášho zdravotného stavu bude pohodlnejšie. Môžete si ľahko stiahnuť aplikáciu Haylou Sports pre Android a iOS práve teraz!


Haylou LS01 a Haylou LS05 idú na Slovensku ako teplé párky. Stači čítať počet predaných kusov v Sk obchodoch!

Haylou LS01, LS05 SmartWatch Xiaomi


Haylou LS05

Haylou LS01, LS05 SmartWatch Xiaomi

Modely Haylou LS01 a LS05 sú neuveriteľne cenovo dostupné, takže dvakrát vám zabezpečia najlepšie služby za vaše peniaze.


Inteligentné hodinky Solar LS05 obsahujú niektoré športové a fitnes funkcie. Májú 12 multi-športový režim, vonkajší beh, chôdzu, horolezectvo, jazdu na bicykli, eliptický tréning, jogu, bežecký pás, gymnastiku, bezplatný tréning. nezahŕňa plávanie a to preto, že tieto hodinky sú hodnotené iba podľa ip68, čo znamená, že budete môcť ponoriť do 1,5 metra vody až 30 minút, takže to samozrejme nie je vhodné na plávanie.


Takže si ich užijte, ak si ich kúpite! IMHO, ja zostávam pri Eco Citizen úplne čiernych, čarokrásne štílhych a nabíjajú sa slnkom.

Xiaomi Mi Band 5 Globálna verzia 9 jazykov Inteligentný náramok, Miband, Obrazovka Srdcová frekvencia, Fitness Šport, Náramok Bluetooth

Mark Ryden Man Backpack Fi

SmartWatch Haylou urobí prevrat v celom vašom pláne nákupu Smartwatch alebo inteligentných hodiniek, fitness náramkov! V súčasnosti existuje veľa výrobcov smartwatchov. Tona z týchto výrobcov ponúka svoj produkt ako najlepší. Ale vo väčšine prípadov sú takéto hodinky prinajlepšom priemerné. Pretože v obchodoch je toľko podradených značiek Smartwatch, získanie správnej voľby mohlo byť až doteraz zložité. S smarttelefónom Xiaomi Haylou LS01 ste obkľúčení veľmi užitočnou technikou z efektnej rukoväte. To je dôvod, prečo sa musíte zapojiť do tohto čítania za všetko, čo táto špičková karta SmartWatch môže pridať do vášho života.


Fitness hodinky Sigma iD.LIFE


Fitness hodinky Sigma iD.LIFE