Histoire de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1/.4 Eau de Parfum Spray. Inovácia v parfumérii, bohatá a zmyselná vôňa inšpirovaná princípom Yin a slúži ako dokonalý doplnok k This Is Not A Blue Bottle 1/.5. Táto vôňa predstavuje hlboké a zhovievavé spojenie korenia a jantáru pre exotické zobrazenie. Davana, levanduľa a kardamón vytvárajú hladký a osviežujúci otvor. Srdce prináša opojný ylang-ylang, fazuľa tonka a benzoín. Základ končí so zameraním na pačuli, labdanum a opoponax.

Histoire de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1/.4 Eau de Parfum Spray

Histoire de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1/.4 Eau de Parfum Spray


Histoire de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1/.5 Eau de Parfum Spray. Inovácia v parfumérii, jasná a osviežujúca vôňa inšpirovaná princípom jang a slúžiaca ako dokonalý doplnok k This Is Not A Blue Bottle 1/.4. Táto vôňa prináša odvážnu silu aldehydov a syntetických akordov pre výraznú minerálnu chrumkavosť. Otváranie prekypuje zbierkou aldehydov a citrusovou príchuťou. Srdce využíva karismal super spolu s fantazijným kvetinovým akordom. Základ končí upokojujúcimi akordmi ambroxanu, pižma a minerálov.

Histoire de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1/.5 Eau de Parfum Spray


Histoire de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1/.6 Eau de Parfums Spray. Jasná a optimistická, táto očarujúca a romantická vôňa hrá s citrusovými tónmi a zhovievavými kvetinami. V úvode je uvedená trilógia citrusov; sladký pomaranč, grapefruit a yuzu. Srdce nesie zmyselné kvetinové akordy s lotosom, neroli a chrumkavým pomarančovým kvetom. Základ uzatvára krémový komfort bieleho pižma, vanilky a vetiveru.

Histoire de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1/.6 Eau de Parfums Spray


Parfumovaná voda Chanel Allure Sensuelle v spreji. Vôňa určená pre modernú ženu s podmanivým šarmom a zmyselnou vášňou. Allure Sensuelle od Chanel zahŕňa nádhernú, trblietavú vôňu s hlbokými jantárovými tónmi a romantickými kvetinami. Svieže vrchné tóny ponúkajú bergamot, mandarínku a ružové korenie. Tóny srdca vytvárajú harmóniu kvetov s jazmínom, ružou, kosatcom a vetiverom. Základ tvorí korenistý akord s pačuli, vanilkou a ambrou.

Parfumovaná voda Chanel Allure Sensuelle v spreji


Parfumovaná voda v spreji Chanel č. 5. Chanel č. 05 bol uvedený na trh v roku 1986. Táto klasická ženská vôňa obsahuje vrchné tóny májovej ruže, jazmínu, citrusov, aldehydov a vanilky.

Parfumovaná voda v spreji Chanel č. 5