HIGH END slúchadlá s dvojitým vodičom Westone

Slúchadlá s dvojitým vodičom Westone W20 so vstavaným mikrofónom a odnímateľným káblom Slúchadlá Westone W20 sú skutočné slúchadlá s dvoma vodičmi, ktoré sú navrhnuté tak, aby rozšírili vaše zvukové horizonty. W20 používa samostatné basy a vysokofrekvenčné vyvážené ovládače armatúry na vylepšenie zážitku z počúvania s neuveriteľnými detailmi a dynamika. Technológia Westone True-Fit s 50-ročnými skúsenosťami s aplikáciami do uší priniesla nízkoprofilové ľahké univerzálne slúchadlo, ktoré poskytuje maximálny komfort a spojenie v uchu pre dynamický prenos zvuku.

Vymeniteľný kábel Séria W sa dodáva s novým vymeniteľným káblom EPIC Westones pre ľahkú výmenu alebo výberom vlastného kábla, ako aj káblom Apple MFi s 3-tlačidlovým ovládaním a integrovaným mikrofónom. Nový konektor je kompatibilný so všetkými novými káblami Westone vrátane aktívneho kábla ADV a nového kábla UM Pro. Vymeniteľný kábel EPIC je skonštruovaný z vysokopevnostného ťahaného drôtu s extrémne nízkym odporom vystuženého špeciálnym aramidovým vláknom a opletený pre maximálnu odolnosť proti hluku a izoláciu od mechanického hluku kábla.


HIGH END slúchadlá s dvojitým vodičom Westone
Westone W20 Dual
Driver Earphones with
Westone W30 Triple Driver Earphones with built-in mic and removable cable
Westone W30 Triple
Driver Earphones with
Westone AM Pro10 Ambient Monitoring Earphones - Clear
Westone AM Pro10
Ambient Monitoring Earphones
Westone W10 v2 Earphones with Bluetooth
Westone W10 v2
Earphones with Bluetooth

Nový audiofilný konektor robí toto káblové riešenie pohodlne vymeniteľným používateľom a je možné ho vymeniť. 3-tlačidlový riadiaci systém Apple + mikrofón Ovládanie funkcií pre produkty Apple vrátane hlasitosti +/- sledovanie +/- telefónne odpovede a aktivácia siri. Vyvážená armatúra Vyvážené ovládače armatúry Westones sú výrazne kompaktnejšie a efektívnejšie ako tradičné dynamické ovládače. Kombináciou viacerých vyvážených ovládačov armatúry so sofistikovanými krížovými sieťami poskytujú monitory Westone vylepšené zvukové detaily a frekvenčný rozsah, ktorý siaha ďaleko za hranice bežných riešení do uší. Výmenná čelná doska. Čierna modrá a červená farba čelných plôch s bezpečným uchytením.


Zhrnutie Westone W20s sú profesionálny nástroj s duálnym vyváženým dizajnom armatúry s pasívnym crossoverom, ktorý má rozsah a výkon pre všetku hudbu. Funkcie Rozšírte svoje zvukové horizonty pomocou vyváženého zvuku Westone.

Slúchadlá Westone pre High END Audiofilov W60 v2, W80 v2

Westone W20 v2 Earphones with Bluetooth
Westone W20 v2
Earphones with Bluetooth
Westone W40 v2 Earphones with Bluetooth
Westone W40 v2
Earphones with Bluetooth
Westone W60 v2 Earphones with Bluetooth
Westone W60 v2
Earphones with Bluetooth
Westone W80 v2 Earphones with Bluetooth
Westone W80 v2
Earphones with Bluetooth

Slúchadlá Westone W60 v2 s Bluetooth. Vďaka vysoko uznávaným slúchadlám W60 v2 ešte všestrannejšie Westone pridali pri tejto inovácii v roku 2019 strieborný audio kábel s rozhraním Bluetooth a vysokým rozlíšením. Ovládače boli vylepšené pre zaoblenejší a vyváženejší zvuk a vyspelá trojcestná crossover sieť umožňuje W60 v2 produkovať silný, ale zložený zvuk so zvýšenými detailmi. Spoločnosť Westone preladila šesť vodičov, ktorí sa venujú vysokým stredným a nízkym frekvenciám, aby spolupracovali sofistikovaným prechodom na frekvenčný rozsah, ktorý výrazne presahuje bežný výkon IEM. S dvoma vyhradenými ovládačmi pre vysoké nízke a stredné frekvencie poskytuje W60 v2 pôsobivý vyvážený zvuk s veľkými detailmi a vysokou energiou. S káblom Bluetooth s plným rozlíšením a technológiou aptX poskytuje W60 v2 mimoriadnu čistotu detailov a vysoko dynamický zvukový obraz. Exkluzívne konektory MMCX umožňujú použitie kábla Bluetooth s akýmkoľvek prispôsobeným alebo univerzálnym slúchadlom.


Spoločnosť Westone zahrnula strieborný kábel MMCX s vysokým rozlíšením a medeným drôtom s nízkym odporom, ktoré zlepšujú vodivosť a poskytujú jasnejší a podrobnejší zvuk. Technológia True-Fit S 60 ročnými skúsenosťami v oblasti navrhovania a výroby zvukových produktov do uší sú Westone odborníci na vytváranie nízkoprofilových ľahkých univerzálnych slúchadiel pre monitory, ktoré poskytujú najvyšší komfort a dokonalé spojenie do uší pre čo najlepší zážitok z počúvania. Vylepšené ovládače vyváženej armatúry Na mieru navrhnuté a odborne vyladené vyvážené ovládače armatúry s menšími rozmermi ako štandardné dynamické modely poskytujú vylepšené zvukové detaily a široký frekvenčný rozsah.


Westone B30 Earphones with Bluetooth
Westone B30 Earphones
with Bluetooth
Westone B50 Earphones with Bluetooth
Westone B50 Earphones
with Bluetooth
Westone UMpro50 V2 Universal 3 Way In-Ear Monitors with 5 Drivers per side & replaceable cable - CLEAR
Westone UMpro50 V2
Universal 3 Way
Westone W60 Six Driver High Performance Earphones with built-in mic and removable cable
Westone W60 Six
Driver High Performance

Slúchadlá Westone B30 s vyladeným rozhraním Bluetooth, ktoré ponúkajú výnimočný zvuk orientovaný na basy bez obetovania vysokých a stredných frekvencií Westone B30 je prirodzený vývoj W30. Slúchadlá monitora Westone B30 sú schopné poskytovať veľký a odvážny zvuk ovládaný basmi pomocou najväčšieho nízko-koncového vyváženého vodiča armatúry zabudovaného do monitorov do uší. Zvuk B30 spolu so samostatnými stredofrekvenčnými a vysokofrekvenčnými ovládačmi so sofistikovaným trojcestným krížením vytvára jasný a vyvážený zvuk.

Westone B30 s tromi ovládačmi s vyváženou armatúrou má silný zvuk, ktorý určite uspokojí poslucháčov, ktorí túžia po výkonnom nízkom konci rachotenia spojenom so zvukom, ktorý je úplne pohlcujúci zvukovými detailmi a jasnosťou, ktorú je potrebné počuť, aby sa verilo. B30 je ideálny na počúvanie najobľúbenejšej hudby v súčasnosti a je dokonale vhodný pre osobné audio a video zariadenia. S káblom Bluetooth s plným rozlíšením dokáže B30 bezdrôtovo prenášať výnimočnú čistotu detailov a vysoko dynamický zvukový záznam.


Slúchadlá uší W60 v2 poskytujú výkonný vyvážený zvuk s vynikajúcimi detailmi a vysokým výstupom energie. Kábel s vysokým rozlíšením Westones Kábel MMCX so strieborným rozlíšením s vysokým rozlíšením je vybavený štyrmi prameňmi zliatiny medi s čistým striebrom s nízkym odporom a opletenými okolo jadra zosilňujúceho stred. Medený drôt s postriebreným povrchom s nízkym odporom zlepšuje elektrickú vodivosť a poskytuje mimoriadnu čistotu a detailnú reprodukciu zvuku.