Hermes Twilly d’Hermes Eau Ginger Eau de Parfum Natural Spray. Twilly d’Hermes Eau Ginger je trblietavá a korenistá vôňa čerpajúca z teplých tónov a kandizovanej chuti. Štetec pivónie otvára vôňu v súzvuku sviežich, zmyselných kvetinových tónov. Kandizovaný zázvor dodáva šťavnaté srdce so sladkým a korenistým charakterom. Základ z cédra sa uzatvára v zemitom pohodlí.

Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger Eau de Parfum Natural Spray

Hermes Twilly d’Hermes Eau Ginger Eau de Parfum Natural Spray


Parfumovaná voda Hermes Twilly d’Hermes Eau Poivree v spreji. Twilly d’Hermes Eau Poivree poskytuje ostrú a pikantnú vôňu, ktorá tancuje energiou. Vášnivé objatie kvetinových a chyprových vôní sa spája s otvorením ružového ružového korenia. Srdce tvorí romantický akord ruží pred zakončením na bohatý pačuli základ.

Parfumovaná voda Hermes Twilly d'Hermes Eau Poivree v spreji


Toaletná voda v spreji Hermes Un Jardin sur la Lagune. Pokoj krásnej záhrady je opísaný v záhyboch bielej kvetinovej a morskej vône. Un Jardin sur la Lagune čerpá inšpiráciu z ohradenej záhrady v Benátkach, krásy kvetinových záhonov pri osviežujúcich vodách. Vôňa sa uvoľňuje do jasného akordu sviežich morských tónov, magnólie, ľalie, pittospora a lesov.

Toaletná voda v spreji Hermes Un Jardin sur la Lagune


Toaletná voda v spreji Hermes Un Jardin sur la Lagune. Pokoj krásnej záhrady opísaný v záhyboch bielej kvetinovej a morskej vône. Un Jardin sur la Lagune čerpá inšpiráciu z ohradenej záhrady v Benátkach, krásy kvetinových záhonov pri osviežujúcich vodách. Vôňa sa uvoľňuje do jasného akordu sviežich morských tónov, magnólie, ľalie, pittospora a lesov.

Toaletná voda v spreji Hermes Un Jardin sur la Lagune


Toaletná voda v spreji Hermes Un Jardin sur le Nil. Un Jardin sur le Nil (Záhrada na Níle) je unisex vôňa z domu Hermes. Táto vôňa je druhým dielom kolekcie Garden-Parfumes, ktorá bola prvýkrát predstavená v roku 2003, s uvedením Un Jardin en Mediterranee (Záhrada pri Stredozemnom mori). Ovocná, zelená, drevitá šťava s tónmi zeleného manga, lotosového kvetu, aromatických nálevov, kadidla a platanu.

Toaletná voda v spreji Hermes Un Jardin sur le Nil