Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate Eau de Cologne Spray. Lahodne ovocná vôňa, ktorá najlepšie využíva pikantnú chuť rebarbory. Vrch vône vypĺňa rebarbora, ktorá poskytuje kyslastú ovocnú vôňu a potom prechádza do srdca sladkých červených bobúľ. Vrcholom je biele pižmo, ktoré dopĺňa základ a podčiarkuje vôňu.

Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate Eau de Cologne Spray

Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate Eau de Cologne Spray


Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate Eau de Cologne Spray. Lahodne ovocná vôňa, ktorá najlepšie využíva pikantnú chuť rebarbory. Vrch vône vypĺňa rebarbora, ktorá poskytuje kyslastú ovocnú vôňu a potom prechádza do srdca sladkých červených bobúľ. Vrcholom je biele pižmo, ktoré dopĺňa základ a podčiarkuje vôňu. Poznámka: Vône s objemom nad 150 ml nemôžeme dodávať mimo Spojeného kráľovstva.

Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate Eau de Cologne Spray


Hermes Eau des Merveilles Bleue Eau de Toilette Spray. Táto aromatická vodná vôňa bola prvýkrát uvedená na trh v roku 2016. Obsahuje jemné náznaky minerálov, soli, naplaveného dreva a pačuli, ktoré vytvárajú očarujúco sviežu a ženskú vôňu.

Hermes Eau des Merveilles Bleue Eau de Toilette Spray


Hermes Eau des Merveilles Eau de Toilette Spray. Eau des Merveilles vytvorená v roku 2004 od Hermes je prekvapivá, drevito-jantárová vôňa zachytávajúca ducha dreva, spomienku na oceány a iskru súhvezdia. Prvé tóny tejto vône hrajú na pokožke závany priesvitnej a iskrivej ambry, jemného tabaku a sladkej citrusovej sviežosti. Nasledované jemnou konvalinkou a jemnými kvetinovými tónmi, podčiarkujúci základ pripomína teplú pokožku zasiahnutú slnkom.

Hermes Eau des Merveilles Eau de Toilette Spray


Prírodná toaletná voda v spreji Hermes Jardin de Monsieur Li. Jardin de Monsieur Li, skúmajúc sviežu čínsku záhradu, zosobňuje pokojnú meditáciu a očarujúcu kreativitu. Vôňa, ktorá ponúka triádu kľúčových chutí, kombinuje citrusy kumquatu so sviežou sviežosťou mäty a jemnou sladkosťou jazmínu.

Prírodná toaletná voda v spreji Hermes Jardin de Monsieur Li