Guerlain Shalimar Eau de Toilette Spray. Shalimar je najnadčasovejšia vôňa. Toto je vôňa pokušenia, elegancie, zmyselnosti a jemnosti. Je skutočne vznešený, s jemnými zmyselnými kvetinovými ambrovými tónmi v krémovom vanilkovom objatí. Vrchné tóny: Bergamot a kvetinové tóny Stredné tóny: kosatec, ruža a jazmín Základ: vanilka a fazuľa Tonka

Guerlain Shalimar Eau de Toilette Spray

Guerlain Shalimar Eau de Toilette Spray


Histoire de Parfums 1876 Mata Hari Eau de Parfums sprej. Romantika a tajomstvo zahalené do zmyselného súzvuku ruže a korenia; 1876 Mata Hari je hlboko ženská a vzrušujúca vôňa. Pomaranče, bergamot a exotické liči vytvárajú šťavnatý otvárací akord. Srdce zobrazuje výrazný ružový akord s ružou, kosatcom, fialkou, rascou, škoricou a karafiátom. Základ vytvára bohaté a krémové pokušenie so santalovým drevom, vetiverom, guajakom, bielym pižmom a vanilkou.

Histoire de Parfums 1876 Mata Hari Eau de Parfums sprej


Histoire de Parfums 1889 Moulin Rouge Eau de Parfums Spray. 1889 Moulin Rouge vytvára vášnivé objatie, korenie a sladkosť pretavené do opojného sveta intimity a pôžitkárstva. Podmanivé kvety sa miešajú s púdrovými tónmi a vytvárajú nádherne ženskú fasádu. Škorica zapáli ovocný otvor v kombinácii s mandarínkou a sušenými slivkami. Narkotický absint sa snúbi s ružami v srdci. Základ dopĺňa zmes kosatca, pačuli, pižma a kožušiny.

Histoire de Parfums 1889 Moulin Rouge Eau de Parfums Spray


Histoire de Parfums 1969 Parfum de Revolte Eau de Parfum Spray. 1969 Parfum de Revolte evokuje neuveriteľnú intimitu, podmanivú zmes gurmánskych tónov na zahnanie prvotného hladu. Táto vôňa prináša hravý štýl s návykovou sladkosťou a zmyselným korením. Ovocie slnka sa zmieša s broskyňami pre šťavnatý úvodný akord. Ruže sú prezentované spolu s bielymi kvetmi, kardamómom a klinčekmi pre svieže a pikantné srdce, ktoré sa odváža s vášňou. Pačuli sa spája s čokoládou, kávou a bielym pižmom pre lahodný základ.

Histoire de Parfums 1969 Parfum de Revolte Eau de Parfum Spray


Histoire de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1/.2 Eau de Parfums Spray. Oslava farieb, festival svetla. This Is Not A Blue Bottle 1/.2 spája svet kvetinových a pižmových vôní do zložitej a žiarivej vône. List brečtanu a ružové korenie ukážu ružový a veselý otvor. Srdce tvorí jemný orgován, ylang-ylang a konvalinka. Základ zakončuje krémový akord santalového dreva, vanilky a bieleho pižma.

Histoire de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1/.2 Eau de Parfums Spray