Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto toaletná voda s kvetinovým sprejom. Nádherne hlboká a tajomná vôňa, ktorá ctí luxusný kvet ruže. Vrchné tóny ružovej vody vás okamžite pozývajú do romantického kvetinového akordu, ktorý prechádza do ďalšieho akordu ruží ležiacich v kontraste s mandľami. Vôňa potom končí v akorde čiernej kože, čierneho čaju a čierneho pižma.

Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto toaletná voda s kvetinovým sprejom

Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto toaletná voda s kvetinovým sprejom


Parfumovaná voda Guerlain La Petite Robe Noire v spreji. Elegantné, pôvabné a šik. La Petite Robe Noire od Guerlain čerpá inšpiráciu z klasických čiernych šiat. Zahŕňa ovocie a sladkosti do hravej, očarujúcej vône. Čierne čerešne, bobule, bergamot a mandle; akord kyslého koláča, ktorý víta vôňu. Čerstvé vône; ruža, čaj, ruža Taif a sladké drievko vytvárajú svieže a príjemné srdce. Na dokončenie vône sa používa základ z anízu, fazule tonka, vanilky a pačuli.

Parfumovaná voda Guerlain La Petite Robe Noire v spreji


Toaletná voda v spreji Guerlain La Petite Robe Noire. Čerstvé, očarujúce a krásne. La Petite Robe Noire je zmyselná kvetinová vôňa zdôrazňujúca svieže zelené tóny a sladké ovocie. Vrchné tóny ponúkajú zložitý akord čerstvej ruže, sladkého jazmínu a sviežich zelených tónov. Srdce tvorí čerešňa spolu s jablkami a čiernymi ríbezľami pre lahodný ovocný aróm. Základ končí zemitým pačuli, glazúrou hrejivého jantáru a upokojujúceho pižma.

Toaletná voda v spreji Guerlain La Petite Robe Noire


Parfumovaná voda v spreji Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose. Parfumovaná voda Mon Guerlain Bloom Of Rose symbolizuje silu modernej ženy. Preberá zmyselné akordy ruží pôvodnej toaletnej vody a pretvára ich v odvážnom a zhovievavom parféme so sviežimi dotykmi citrusov a aromatických ambrových tónov. Táto vôňa sa otvára v triáde sviežosti, zbierajúcej hrušku, bergamot a bulharskú ružu pre trblietavú priezračnosť. Srdce je zapísané do zmesi tureckej ruže, levandule a jazmínu pre sladkú kvetinovú pôžitku. Základom je exotické santalové drevo, pačuli a vanilka.

Parfumovaná voda v spreji Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose


Toaletná voda v spreji Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose. Mon Guerlain Bloom Of Rose skúma romantickú pôvab a krásu ruže v mnohých do seba zapadajúcich dimenziách. Citrusový hrebeň zaisťuje skutočne revitalizačné otvorenie a láka zmysly pikantnou chuťou zvýraznenou upokojujúcimi tónmi levandule. Srdce sa oháňa jasným kvetinovým akordom s neroli votkaným do záhybov ruže a jazmínu. Santalové drevo a vanilka dodávajú útulný a upokojujúci povrch.

Toaletná voda v spreji Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose