GPS hodinky v rôznych farbách Polar Vantage. Cena Vantage M je podstatne nižšia ako cena Vantage V čo z nich robí oveľa presvedčivejšieho GPS kamaráta. Chýbajú však aj niektoré z vynikajúcich funkcií Vantage V – napríklad zabudovaný merač bežného výkonu, barometrický výškomer a metrika Polar’s Recovery Pro. V tomto cenovom bode je ponuka stále presvedčivá a stavia ju proti spoločnosti Spunďan Trainer Wrist HR spoločnosti Suunto.

Celkové rozhranie Vantage M je prakticky totožné s rozhraním Vantage V s výnimkou jedného kľúčového bitu: Neexistuje žiadna dotyková obrazovka. Obidve hodinky majú tlačidlá, ktoré vám však umožňujú používať tlačidlá pre úplnú navigáciu.


Medzitým je na zadnej strane jednotky optický HR senzor. Má ohromujúcich 9 LED diód, vrátane štyroch sád dvojitých červených, zelených LED a jednej samostatnej zelenej LED. A vlastne je tu nepoužitá 10. oranžová dióda LED. Polar tvrdí, že by ho mohli používať na ceste, ale jeho doterajšie testovanie nepreukazuje veľkú výhodu z jeho umožnenia. Otočením hodiniek dozadu máte rôzne dashboardy na ciferníku. Funguje to tak, že dátum a čas sa zobrazuje na všetkých plochách, ale údaje okolo tváre sa otáčajú cez niekoľko rôznych metrík.


GPS hodinky Polar Vantage M - zelené, černý řemínek zdarma
Vantage M
zelené, černý
GPS hodinky Polar Vantage M, vel. M/L biele
Vantage M, vel.
M/L biele
GPS hodinky Polar Vantage M, vel. M/L čierne
Vantage M, vel.
M/L čierne
GPS hodinky Polar Vantage M, vel. S/M biele
Vantage M, vel.
S/M biele
GPS hodinky Polar Vantage M, vel. S/M čierne
Vantage M, vel.
S/M čierne
GPS hodinky Polar Vantage V - Titan
Vantage V
Titan
GPS hodinky Polar Vantage V biele
Vantage V biele
GPS hodinky Polar Vantage V čierne
Vantage V čierne
GPS hodinky Polar Vantage V oranžov
Vantage V oranžov
GPS hodinky Polar Vantage V s hrudním pásem - Titan
Vantage V s
hrudním pásem
GPS hodinky Polar Vantage V s hrudním pásem biela
Vantage V s
hrudním pásem biela
GPS hodinky Polar Vantage V s hrudním pásem oranžová
Vantage V s
hrudním pásem oranžová

Jednotka automaticky sleduje váš spánok, vrátane aktivít počas spánku, ako aj času, keď ste zaspali a prebudili sa. Časy budenia sa zdajú byť trochu viac spojené s tým, keď vstanete z postele, a nie keď sa prebudíte.


Nakoniec nezabudnite, že na samotných hodinkách môžete zmeniť niekoľko nastavení. Všeobecne povedané, spoločnosti majú tendenciu meniť nastavenia na hodinkách, v aplikácii pre smartfóny alebo na webe pre stolné počítače. V prípade spoločnosti Polar je to väčšinou prostredníctvom aplikácie pre smartfóny a webu pre stolné počítače, s niekoľkými nastaveniami samotných hodiniek. V prípade Garmin je to väčšinou na hodinkách samotných a prostredníctvom aplikácie je to iba niekoľko nastavení. Neexistuje správna odpoveď čo je lepšie, takže je to skutočne iba otázka preferencie používateľa.