Fitness Smartwatch Hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 je najnovší a najväčší fitness sledovač firmy Samsung so všetkými zvonmi a píšťalkami. Úhľadný dizajn ťaží z krásneho displeja AMOLED so zakriveným sklom a prvotriednej kvality zostavenia. Dotykový rám je na druhej strane ideálny pre rýchlu obsluhu na cestách. V atraktívnom tele sa nachádza množstvo skvelých funkcií na sledovanie zdravia, od monitorovania srdcového rytmu (ktorý vás upozorní, ak spadne do určitých rozsahov) až po GPS, až po najlepšie sledovania spánku v okolí.

Fitness Smartwatch Hodinky Samsung Galaxy Active, Active 2

K dispozícii je tiež model Galaxy Watch Active 2 LTE pre tých, ktorí chcú hodinky, ktoré sú nezávislé od ich telefónu. Nie je to samozrejme dokonalé. Dvojdenná výdrž batérie nie je najlepšia, ale v porovnaní s väčšinou hodiniek Wear OS to nie je zlé a vďaka bezdrôtovému nabíjaniu Qi ju môžete nabíjať kompatibilným telefónom Galaxy. Monitorovanie srdcového rytmu a GPS nie sú ani najpresnejšie. Existuje však množstvo inteligentných funkcií a Galaxy Watch Active 2 poskytuje skvelé prostredie medzi fitness trackerom a smartwatch.

Hodinky Samsung Galaxy Fit SM-R370NZKAXEZ čierne
Samsung Galaxy Fit
SM R370NZKAXEZ čierne
Hodinky Samsung Galaxy Watch Active čierne
Samsung Galaxy Watch
Active čierne
Hodinky Samsung Galaxy Watch Active strieborné
Samsung Galaxy Watch
Active strieborné
Hodinky Samsung Galaxy Watch Active zelené
Samsung Galaxy Watch
Active zelené
Hodinky Samsung Galaxy Watch Active zlatorůžové
Samsung Galaxy Watch
Active zlatoružové
Hodinky Samsung Galaxy Watch Active2 40mm - čierne
Samsung Galaxy Watch
Active2 40mm čierne
Hodinky Samsung Galaxy Watch Active2 44mm - strieborné
Samsung Galaxy Watch
Active2 44mm strieborné
Hodinky Samsung Galaxy Watch Active2 44mm - zlatoružové
Samsung Galaxy Watch
Active2 44mm zlatoružové

Ak sa vám páči Galaxy Watch Active 2, ale nepotrebujete všetky nové funkcie a chcete ušetriť nejaké peniaze, nehľadajte nič iné ako Samsung Galaxy Watch Active. Toto nositeľné oblečenie je tónovanou verziou Galaxy Watch. Používa operačný systém Tizen a ponúka väčšinu funkcií, ktoré sa nachádzajú na jeho väčšom súrodencovi. Najväčšie vynechanie je kultová rotačná koruna spoločnosti Samsung. Bez nej musíte navigovať nositeľným materiálom pomocou 1,1-palcovej dotykovej obrazovky AMOLED . S procesorom Exynos 9110, 768 MB RAM a batériou 230 mAh pod kapotou nebude mať Galaxy Watch Active bezproblémový chod aplikácií stiahnutých z obchodu Galaxy App takmer dva dni bez prerušenia.

Najnovší fitness sledovač spoločnosti Samsung, Galaxy Fit, je v mnohých ohľadoch nástupcom modelu Gear Fit 2. Zároveň však ponúka úplne inú sadu funkcií. Urobilo to so zakrivenou obrazovkou a pokročilými inteligentnými funkciami. Stále však môžete dostávať upozornenia a odpovedať na ne vopred napísané odpovede. Galaxy Fit je všetko o fitness a poskytuje všetko, čo potrebujete na tento účel: monitorovanie srdcovej frekvencie, sledovanie aktivity, automatické sledovanie spánku, 5 ATM vodeodolnosť a ďalšie. Robí to všetko v tenkom a ľahkom balení. Ak vám najviac záleží na fitness, je to pre vás najlepší fitness sledovač Samsung.

IMHO radšej dôverovať Samsungu, ako Čine aj s ich Huawei 5G pokusmi a celoštátnym Face Detect systémom na vlastných obyvateľov:))