FiiO slúchadlá EH3NC pre walkmany úplne bez šumu. Bezdrôtové slúchadlá s potlačením šumu FiiO EH3NC EH3NC sú prvé bezdrôtové slúchadlá s potlačením hluku a šumu. Podporuje rôzne formáty Bluetooth vrátane formátov APTX / aptX Low Latency / LDAC / apx HD bezstratových. Model EH3NC ponúka milovníkom audiofilov a hudby skutočne životaschopnú možnosť využívať slobodu bezdrôtového pripojenia bez zníženia kvality zvuku. Luxusný dizajn EH3NC má elegantný tvar a ľahké telo s uzavretým chrbtom cez ucho.

Júj ale sme za sociku navyrábali kadejakých potlačovačov šumu, to boli časy 🙂 Amatérske rádio a schéma a ide sa na vec!

Bezdrôtové slúchadlá s potlačením šumu FiiO, FiiO slúchadlá pre walkmeny úplne bez šumu


Čo bolo, to bolo, Terazky je to ináč, súdruhovia komunisti, koľkí z vás ešte otravujú v SK parlamente?? No spústa, zo Súmračnej!!


Každé slúchadlo je vybavené textúrou z uhlíkových vlákien pokrytou skleneným panelom a má schopnosť otočenia v dvoch smeroch, aby sa pohodlnejšie uchytilo. Náušnice sú vyrobené z bielej kože. Tieto chrániče sluchu nielen že sú pohodlné a odolné, ale tiež zlepšujú izoláciu. Indikátor batérie vám pomocou piatich svetelných indikátorov ukáže, koľko batérie už zostáva. Certifikácia Hi-Res Audio Certifikácia Hi-Res Audio nie je len certifikátom EH3NC, ale získala aj certifikát Hi-Res Audio Wireless.


FiiO EH3NC Wireless Noise Cancelling Headphones
FiiO EH3NC Wireless
Noise Cancelling Headphones
FiiO F9 In Ear Earphones with MMCX detachable cables
FiiO F9 In
Ear Earphones with
FiiO F9 Pro Triple Driver Hybrid Earphones
FiiO F9 Pro
Triple Driver Hybrid
FiiO FA1 In Ear Earphones
FiiO FA1 In
Ear Earphones Colour
FiiO FA7 Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors RED/BLUE
FiiO FA7 Quad
Driver Balanced Armature
FiiO FH7 Hybrid In-Ear Monitors
FiiO FH7 Hybrid
In Ear Monitors

Podporou nových bezstratových bezdrôtových zvukových formátov získate viac detailov vo svojej hudbe, ako kedykoľvek predtým, čím získate zážitok z bezdrôtového počúvania. Vlajková loď Bluetooth – CSR8675 Vo vnútri EH3NC je vlajková loď Bluetooth Qualcomms, CSR8675 s podporou technológie Bluetooth 5.0. CSR8675 nielenže efektívne prenáša signály vysokou rýchlosťou, ale tiež efektívne stabilizuje signály a štíty pred vonkajším rušením – vďaka čomu je príjemnejšie hrať hlasové hovory a sledovať filmy.

Technológia digitálneho potlačenia šumu. Vo vnútri EH3NC je špičkový DSP čip s potlačením šumu ADI, ktorý funguje v spojení s dvojcestným 4-mikrofónovým poľom. Táto konštrukcia poskytuje vynikajúce potlačenie hluku v mnohých situáciách. Vďaka funkcii potlačenia šumu 30 +/- 5 dB sú schopnosti potlačenia hluku EH3 NC kompatibilné so špičkovými ANC slúchadlami. 45 mm vodiče prinášajú basy Na rozdiel od typických 40 mm vodičov používaných v rovnakých slúchadlách, väčšie 45 mm vodiče s obojstrannou titánovou membránou.