Designer štýl na extraodolný cestovný škrupinový kufor Titan Highlight, Xenon je krásny. Poteši vás na cestách. Highlight 4 L je najväčší formát v rade Highlight. Kufre z titanovej série Highlight sú ľahké vďaka použitiu polypropylénu. Interiér kufra je vybavený skríženými remienkami a priehradkou na zips. Puzdro sa ľahko prepravuje vďaka 4 viacsmerovým kolesám a nastaviteľnej ťažnej tyči. Obsah kufra je pri cestovaní bezpečný vďaka zámku čísel TSA.


Titan škrupinovy cestovný kufor Highlight 4w L Anthracite 112 l
ŠŠkrupinovy Highlight
4w L Anthracite
Titan škrupinovy cestovný kufor Highlight 4w L Khaki 112 l
Škrupinovy Highlight
4w L Khaki
Titan škrupinovy cestovný kufor Highlight 4w L Merlot 107 l
Škrupinovy Highlight
4w L Merlot
Titan škrupinovy cestovný kufor Highlight 4w M Anthracite 73/79 l
Škrupinovy Highlight
4w M Anthracite

Tí, ktorí sa rozhodnú pre kugor Titan sa môžu okrem kvality spoľahnúť aj na nadčasový dizajn. Vysokokvalitný kufor môže byť na výber niekoľko desaťročí – alebo dokonca na celý život. Preto Titan poskytuje nadčasový a čistý dizajn, ktorý nie je rozpoznateľný kvôli jeho dekorácii, ale kvôli štruktúre povrchov. Kolekcie tvrdých vozíkov od spoločnosti Titan sa líšia v ich prednej štruktúre. Niekedy je to hladký povrch, niekedy má vodorovné a zvislé pruhy.


Ostatné série vyvolávajú pozornosť svojimi trojrozmernými vzormi, ktoré pripomínajú amour alebo rotory. Najpredávanejší Titan Xenon bol pokrytý povrchom “Shark skin” a ponúka futuristický lesklý vzhľad. Rad Titan X2 s vozíkmi alebo kufríkmi pre krásu bol vytvorený v medzinárodnej dizajnovej sieti a stal sa streleckou hviezdou medzi cestujúcimi, ktorí si uvedomujú módu. Obzvlášť dômyselné rozloženie interiéru a veľký farebný výber tejto rady robia z kufra Titan X2 Flash jedinečný zážitok.


Titan škrupinovy cestovný kufor Xenon Blue Stone 103 l
Xenon
Blue Stone 103
Titan škrupinovy cestovný kufor Xenon Deluxe Brown 103/117 l
Xenon
Deluxe Brown 103/117
Titan škrupinovy cestovný kufor Xenon Deluxe Champagne 113 l
Xenon
Deluxe Champagne 113
Titan škrupinovy cestovný kufor Xenon M Champagne 80 l
Xenon
M Champagne 80