Etat Libre d’Orange Les Fleurs Du Dechet – I Am Trash Eau de Parfum Spray. Les Fleurs Du Dechet – I Am Trash je mesiášska vôňa, ktorá sa otvára hornými tónmi upcyclingu Apple Essence, upcyclingu Bitter Orange a upcyclingu zelenej mandarínky, stredné tóny sú upcycling Rose Absolute, Iso E Super upcycling a Gariguette Strawberry upcycling. Základné tóny sú Cedarwood Atlas upcycling, Sandalore upcycling a Akigalawood upcycling.

Etat Libre d'Orange Les Fleurs Du Dechet - I Am Trash Eau de Parfum Spray

Etat Libre d’Orange Les Fleurs Du Dechet


Parfumovaná voda Etat Libre d’Orange Putain Des Palaces v spreji. Putain Des Palaces je vzrušujúca ženská fantázia bohatých púdrových akordov navrstvených na vrchole zmyselného sveta kože a kvetov. Štetec práškových tónov zmiešaných so zázvorom dodáva vôni ostrú sviežosť, keď sa rozvíja. Srdce spája ružový absolút, kvet kosatca a ryžový prášok. Základom je zmyselná koža a pižmo.

Parfumovaná voda Etat Libre d'Orange Putain Des Palaces v spreji


Etat Libre d’Orange Rien Eau de Parfum Spray. Rien sa vyznačuje rozhodujúcou zmesou živých drevín, korenia a kože. Otvára sa odvážnym akordom čierneho korenia a safraleínu. Srdce tvorí zhovievavý kožený akord s dúhovkovým absolútom a cistusovým absolútom. Základ zachytáva drevité esencie s vetiverom, pačuli a stromovým machom.

Etat Libre d'Orange Rien Eau de Parfum Spray


Etat Libre d’Orange Rien Intense Incense Eau de Parfum Spray. Rien Intense Incense šepká temnú a narkotickú pôžitkársku záležitosť, dymovú záležitosť teplých drevín, korenia a vône kože. Opojný otvor prináša kadidlo, šafran, kožu a čierne korenie. Srdce obsahuje živú kožu, absolútnu dúhovku a cistus. Základ uzatvára crescendo pačuli, vetiveru a stromového machu.

Etat Libre d'Orange Rien Intense Incense Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Etat Libre d’Orange Soul Of My Soul. Soul Of My Soul rezonuje medzi hravou gurmánskou sladkosťou a kráľovskými zemitými tónmi dreva. Pikantná kôra signalizuje otvorenie s bergamotom, kadidlom a ružovým korením. Srdce tvorí kosatcové maslo, ružový absolút a semiš. Základ uzatvára krémové santalové drevo, georgijské drevo a madagaskarská vanilka.

Parfumovaná voda Etat Libre d'Orange Soul Of My Soul