ESN Whey Proteinový izolát je jednou z najlepších zmesí srvátkových bielkovín na svete. ESN Designer Whey Protein. Je veľmi ľahko stráviteľný, ideálne aj ako koktail po tréningu! Všestranný: kokteil bohatý na bielkoviny pre ľudí s fitness a výživou. Vďaka nízkemu obsahu tukov a sacharidov (každý okolo 5%) je vhodný pre úspešné zvládnutie hmotnosti.

Zloženie Jablkový závin: srvátková bielkovinová zmes (ultrafiltrovaný srvátkový bielkovinový koncentrát, mikrofiltrovaný srvátkový proteínový izolát s priečnym tokom), arómy, zahusťovadlo (xantánová guma), soľ, sladidlo (sukralóza, acesulfam K).

Účinná kombinácia: Srvátkový koncentrát a srvátkový izolát boli vzájomne optimálne zladené (podiel izolátu: až 30%). Bohaté na EAA: Podiel EAA je enormných 48%, podiel BCAA stabilných 23%.
ESN Whey je jednou z najlepších zmesí srvátkových bielkovín na svete

ESN Whey Protein, srvátkový, whey, proteinový izolát, kokteil bohatý na bielkoviny

Iso Whey Hardcore sa vyrába šetrne mikro- a ultrafiltráciou, a je tak chránený pred denaturáciou. Preto sú cenné frakcie ako imunoglobulín a laktoferín neporušené a bioaktívne! Záver: Nielen odporúčané pre športovcov, ale aj pre stylistov zdravého života a normálnych ľudí!

Vysoká biologická dostupnosť: 44,7% EAA (esenciálne aminokyseliny) a 21% BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) sú prirodzene viazané a ľahko sa metabolizujú ako peptidy.

Ideálne nutričné ​​hodnoty: vysoký obsah bielkovín! Mliečny tuk a laktóza sú takmer odfiltrované. Ak chcete veľa kvalitných bielkovín a málo tukov a laktózy, toto je to správne miesto pre vás! Čistá regulácia hmotnosti!

Nápoj: Prášok je instantný a existuje veľa lahodných chutí. Rýchlo a pohodlne pripravené v trepačke, ideálna podpora pri športe a vo všetkých situáciách.

Whey Protein, srvátkový ESN proteinový izolát.  Nielen odporúčané pre športovcov, ale aj pre stylistov zdravého života a normálnych ľudí

Vyrobené v Nemecku: ESN Iso Whey Hardcore sa vyrába v Nemecku podľa najprísnejších štandardov kvality. Bez aspartámu a lakto-vegetariánskeho.

Srvátkový kokteil, vysoký obsah bielkovín

Vysoká biologická dostupnosť: Špičkové výrobné techniky mikro a ultrafiltrácie zaručujú, že všetky proteínové frakcie a peptidové reťazce zostanú nedotknuté.

Vyrobené v Nemecku: Produkt ESN Designer Whey Protein sa vyrába v Nemecku podľa najprísnejších štandardov kvality. Chutí skvele, je bez aspartámu, s nízkym obsahom laktózy a lakto-vegetariánske. Okamžite vo vode a mlieku.

Recenzia:
Ako pri každej objednávke proteínových práškov ESN, aj teraz sa na ňu teším. Tentokrát som konečne vyskúšala Chocolate Coconut a podľa očakávania chutí veľmi dobre a rozpustnosť je skvelá. Pretrepte menej ako 10 sekúnd a všetko je dokonale rozpustené, či už v trepačke alebo v müsli. Čo sa týka chuti, vyskúšala som aj kokosový a lieskový orech z bielej čokolády. Z tohto dôvodu dávam nasledujúce chutné hodnotenia:

Čokoláda – kokos 9/10
Kokos 8/10

Najskôr som si objednal príchuť Cookies and Cream, ale ťažko ju dostanem dole, pretože vôbec nechutí. Ale keďže sa prášok veľmi dobre rozpúšťal a balenie sa mi páčilo, napadlo mi, že dám spoločnosti ešte jednu šancu. Objednal som si príchuť lieskových orieškov a chutí rovnako ako jogurt „Monte“. Veľmi chutné a veľmi dobre sa rozpúšťa, objednáva sa vždy

biela čokoláda – lieskový orech 8/10