ESCADA Magnetism Eau de Parfum Spray. Pocta silnému magnetizmu medzi dvoma ľuďmi, ich vášni a nadčasovej láske – Margaretha a Wolfgang Ley – zakladatelia ESCADA FASHION HOUSE – ich vášni a nadčasovej láske.

ESCADA Magnetism Eau de Parfum Spray

ESCADA Magnetism Eau de Parfum Spray


Toaletná voda ESCADA Miami Blossom v spreji. Miami Blossom od ESCADA je koketná tropická vôňa vyznačujúca sa šťavnatým ovocím a kvetinovými podkladmi. Vodný melón, čučoriedka a pomaranč majú sladký a osviežujúci otvor. Ananásový akord rozvoniava srdce dotykmi kvetu tiare, jazmínu a tuberózy. Ambroxan, pižmo a santalové drevo tvoria krémový základ.

Toaletná voda ESCADA Miami Blossom v spreji


ESCADA Sorbetto Rosso Eau de Toilette Spray. Escada Sorbetto Rosso evokuje skutočného ducha pobrežia Amalfi prostredníctvom jedinečnej zmesi šťavnatého ovocia vodného melónu a osviežujúcej morskej soli pre jemnú pripomienku leta v južnom Taliansku. Utečte do typickej letnej destinácie na juhu Talianska a doprajte si Dolce Vita. Ak sa pozriete za legendárny pôvab Amalfi do terasovitých záhrad, ucítite omamnú vôňu melónového kvetu a sladkých citrusov, keď osviežujúci morský vánok pobozká vašu slnkom nasiaknutú pokožku.

ESCADA Sorbetto Rosso Eau de Toilette Spray


Toaletná voda v spreji Givenchy Amarige. Amarige, ktorú uviedla Givenchy v roku 1991, je ženská vôňa, ktorá obsahuje zmes fialky, mimózy, jemného sladkého korenia a pomarančových kvetov sprevádzaných ovocnými tónmi čerstvých citrusov, melónov, broskýň a sliviek.

Toaletná voda v spreji Givenchy Amarige


Parfumovaná voda Givenchy Ange Ou Demon v spreji. Givenchy predstavuje Ange ou Demon, kvetinovú jantárovú vôňu sústredenú okolo ušľachtilej ľalie a umocnenú eleganciou palisandru a dubového dreva. Zmyselná a elegantná vôňa s vysokým podielom prírodných ingrediencií Ange ou démon je zabalený flakón chara precious, ktorý symbolizuje luxus a ženskosť. Ange ou démon má vrchné tóny esencie bieleho tymiánu, mandarínky z Kalábrie a esencie šafranu, srdcové tóny ušľachtilej ľalie, ylang-ylang a orchidey maxilárie a základné tóny fazule tonka, vanilky, palisandrového dreva a esencie dubového dreva.

Parfumovaná voda Givenchy Ange Ou Demon v spreji