Eljet Cruiser skladací elektrický skúter kolobežka

Eljet Cruiser je skladací elektrický skúter vhodný na jazdu v meste a na nerovnom teréne. Eljet Cruiser je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov a obsahuje motor s 3 rýchlosťami. Ak chcete zistiť rýchlosť alebo počet najazdených kilometrov počas svojej cesty, môžete tieto informácie zobraziť na integrovanom farebnom LED displeji. Elektrická kolobežka má tiež protišmykovú stupačku pre bezpečnú a stabilnú jazdu. Kolobežka je vybavená svetlami, mechanickými a elektronickými brzdami.

Kolobežka elektrická Eljet Alu Power Plus
Elektrická kolobežka Eljet
Alu Power Plus
Kolobežka elektrická Eljet Carbon light biela
Elektrická kolobežka Eljet
Carbon light biela
Kolobežka elektrická Eljet Carbon light ružov
Elektrická kolobežka Eljet
Carbon light ružová
Kolobežka elektrická Eljet Cruiser ECO
Elektrická kolobežka Eljet
Cruiser ECO

Elektrické kolobežky, kolonožky Eljet Alu Power Plus, Eljet Carbon light, Eljet Carbon light ružová, Cruiser ECO, Cruiser Premium, Track T2, Track T3


ELJET CRUISER PREMIUM je elektrický skúter, ktorý púta pozornosť. Napriek svojmu kompaktnému dizajnu sa kolobežka nebojí náročného terénu a je pripravená na jazdy po meste alebo v prírode. Ľahko sa zloží a ponúka nízku hmotnosť pre bezproblémovú prepravu. Výška riadidiel sa dá nastaviť podľa vašich potrieb. Kolobežka je vybavená displejom, ktorý zobrazuje vašu aktuálnu rýchlosť, celkovú vzdialenosť, indikátor batérie alebo režim rýchlosti. V blízkosti displeja je niekoľko ovládacích prvkov (zapnutie / vypnutie, svetlo, rýchlosť, klaksón) pre vaše pohodlie.


Kolobežka elektrická Eljet Cruiser Premium
Elektrická kolobežka Eljet
Cruiser Premium
Kolobežka elektrická Eljet Track T2
Elektrická kolobežka Eljet Track T2
Kolobežka elektrická Eljet Track T3
Elektrická kolobežka Eljet Track T3
Kolobežka elektrická Force Moov Supreme 6400 siv
Elektrická kolobežka Force
Moov Supreme 6400