Elie Saab Le Parfum Lumiere Eau de Parfum Spray. Le Parfum Lumiere je žiarivá a revitalizujúca vôňa nesúca sa na poliach kvetov a čistých citrusových plodov. Šumivý otvor obsahuje pomarančový kvet, mandarínku a ylang-ylang. Srdce tvorí jazmín sambac pre sladkosť s gardéniou a tuberózou. Základ prináša zemité pačuli, ambra, pižmo a dreviny.

Elie Saab Le Parfum Lumiere Eau de Parfum Spray

Elie Saab Le Parfum Lumiere Eau de Parfum Spray


Joop! Femme Eau de Toilette Spray. Táto luxusná, jantárová, drevitá vôňa, navrhnutá v roku 1987, skúma esencie bergamotu, citrónu a koriandra zmiešané s tónmi jazmínu, konvalinky a cédra.

Joop! Femme Eau de Toilette Spray


Parfumovaná voda Oscar de la Renta Bella Blanca v spreji. Bella Blanca od Oscara de la Rentu bola uvedená na trh v roku 2018, je to kvetinová, drevitá a pižmová vôňa, ktorá obsahuje vrchné tóny konvalinky, zelených listov a hrušky, stredné tóny pomarančového kvetu, tuberózy, ruže a jazmínu. a základné tóny santalového dreva, pižma a bieleho kosatca.

Parfumovaná voda Oscar de la Renta Bella Blanca v spreji


Parfumovaná voda Oscar de la Renta Bella Rosa v spreji. Bella Rosa je jemná infúzia lahodne sladkých a očarujúcich kvetinových vôní. Sľubuje definitívnu ženskosť vykreslenú cez otvory z ružového korenia, frézie a mandarínky. Jadro vône je sústredené okolo ružových ruží, jazmínu a púdrového kosatca. Základ dopĺňa suchá kombinácia pačuli, santalového dreva a ambry.

Parfumovaná voda Oscar de la Renta Bella Rosa v spreji


Parfumovaná voda Oscar de la Renta Esprit D’Oscar v spreji. Esprit d’Oscar od Oscara de la Rentu je žiarivá kvetinová ambrová vôňa s výraznou iskrou citrusového buketu sicílskeho citrónu a bergamotu. Svieže kvety tvoria srdce vône a kombinácia pižma, fazule tonka a vetiveru dáva tejto vôni teplý a dlhotrvajúci základ.

Parfumovaná voda Oscar de la Renta Esprit D'Oscar v spreji