Kompaktný a efektívny elektrický skúter iScooter I9 Pro poháňa 350W motor a 7,5Ah batéria. Trh s elektrickými skútrami sa nedávno rozšíril a poskytuje rýchlu a ekologicky zodpovednú náhradu za krátke cesty a mestskú dopravu. iScooter I9 Pro vyčnieva medzi rôznymi alternatívami ako prenosné, efektívne a spoľahlivé riešenie. Tento skúter s 8,5-palcovým rázvorom, 350W motorom a 7,5Ah batériou je vyrobený pre ľudí, ktorí chcú mobilitu a jednoduchosť používania bez obetovania funkčnosti.

Elektrický skúter iScooter I9 Pro poháňa 350W motor

Prenosnosť je hlavným princípom dizajnu iScooter I9 Pro. Či už cestujete verejnou dopravou, prenášate ho do práce alebo ho len potrebujete uložiť do skrine či kufra, jeho skladací rám uľahčuje manipuláciu a skladovanie. 8,5-palcové kolesá vám zaistia stabilitu a mobilitu, ktorú potrebujete, aby ste sa mohli ľahko pohybovať cez úzke miesta a upchaté metropolitné ulice.

iScooter i9 Pro Electric Scooter 85 Inch 350W Motor 75Ah Battery

Spoľahlivý 350W motor na cestovanie po meste

350W motor, ktorý poháňa iScooter I9 Pro, je umiestnený pod ním. Aj keď to nemusí byť najsilnejší dostupný motor, má dostatočný krútiaci moment a rýchlosť pre mestské nastavenia. Jeho plynulé zrýchlenie umožňuje rýchle zrýchľovanie bez pocitu preťaženia. Vďaka svojmu výkonu je ideálny na pochôdzky, každodenné dochádzanie a pokojné jazdy po meste.

Vďaka lítium-iónovej batérii s kapacitou 7,5 Ah má iScooter I9 Pro dobrý dosah vzhľadom na svoju veľkosť. Môžete očakávať, že prejdete značnú vzdialenosť na jedno nabitie v závislosti od jazdných podmienok a hmotnosti jazdca. Vďaka tomu je ideálny na víkendové výlety po meste, ako aj každodenné dochádzanie. Pri tak rýchlom nabíjaní batérie je medzi jazdami kratší čas čakania.

Ľahko použiteľné ovládacie prvky a displej

Kolobežka má ľahko použiteľný riadiaci systém a digitálny displej, ktorý zobrazuje dôležité detaily ako vzdialenosť, rýchlosť a úroveň nabitia batérie. Začiatočníci sa môžu ľahko naučiť používať jednoduché ovládanie plynu a bŕzd a digitálny displej vám poskytuje informácie počas jazdy. Jednou z hlavných výhod pre ľudí, ktorí sú s elektrickými kolobežkami noví, je ich ľahko použiteľný dizajn.

Stabilita a bezpečnosť

Akýkoľvek elektrický skúter by mal uprednostňovať bezpečnosť a iScooter I9 Pro to robí s množstvom funkcií. Jeho citlivý brzdový systém zaisťuje rýchle zastavenie v prípade potreby a jeho predné a zadné svetlá zaručujú viditeľnosť pri slabom osvetlení. Počas jazdy ponúka široká paluba stabilitu a robustná rámová konštrukcia zaručuje dlhú životnosť.