Elektrické kolobežky Ninebot by Segway. Ako objavili dochádzajúci pracovníci, ktorí žijú v oblastiach, v ktorých sú k dispozícii požičovne kolobežiek, elektrické kolobežky môžu byť skvelou voľbou na cestu do práce. To znamená, že sú veľmi vhodné na krátke dochádzanie do vzdialenosti 5 km alebo ako súčasť dlhšej cesty (povedzme cestovanie z vlaku do práce). Ak si však nemôžete prenajať elektrickú kolobežku vo svojom meste alebo na predmestí a ak sa vám páči myšlienka začleniť do každodenného dochádzania čerstvý vzduch a sebestačnosť, môžete zvážiť nákup vlastného skútra.


Elektrické kolobežky Ninebot sa vyrábajú vo variantách E22E, Kickscooter ES1,Kickscooter ES2, Kickscooter ES4, MAX G30

Segway Ninebot KickScooter Max splnil všetky požiadavky, na papieri aj v praxi. Najvýraznejším faktorom je jeho dosah: Tento skúter môže ísť asi 20 míľ za poplatok, omnoho ďalej, než čokoľvek iné. Je držiteľom certifikátu UL, takže bol nezávisle testovaný, aby spĺňal bezpečnostné požiadavky, a dôverujeme dlhoročným skúsenostiam segmentu Segway Ninebot v osobných prepravných zariadeniach. Aj keď to nie je lacné, KickScooter Max má lepšiu výkonnosť ako iné skútre za rovnakú cenu a stojí menej ako mnoho modelov od menej známych značiek. Jedinou skutočnou nevýhodou je hmotnosť: 18 kg, ale dojazd má 65 km s batériou: 551 Wh.

Kolobežka elektrická Ninebot by Segway E22E čierna
Kolobežka elektrická Ninebot
by Segway E22E
čierna
Kolobežka elektrická Ninebot by Segway Kickscooter ES1
Kolobežka elektrická Ninebot
by Segway Kickscooter
ES1
Kolobežka elektrická Ninebot by Segway Kickscooter ES2
Kolobežka elektrická Ninebot
by Segway Kickscooter
ES2
Kolobežka elektrická Ninebot by Segway Kickscooter ES4
Ninebot
by Segway Kickscooter
ES4

Tri jazdné režimy zahŕňajú predvolený „štandardný“ režim, nízko rýchlostný energeticky úsporný „ekologický“ režim a „športový“ režim, ktorý ponúka vyššie rýchlosti, ale menej najazdených kilometrov. Aj keď je to menej ako 40 kilometrov, Segway Ninebot inzeruje o 10 kilometrov viac, ako od akéhokoľvek iného skútra, a dosť na serióznu jazdu. Ak máte dochádzku na 5 km, budete môžete ísť dva dni bez nabíjania, alebo jednoducho budete mať pokoj a budete vedieť, že batéria nebude úplne vybitá a necháte sa voziť po zvyšku cesty.


KickScooter Max nemá otrasy, má 10-palcové kolesá s pneumatikami, ktoré mu pomáhajú robiť lepšiu prácu pri manipulácii s nárazmi ako niektoré iné skútre. Aj celé dve hodiny jazdite, kolená nebudú také bolestivé, ako to bolo od 45 minút na konkurenčných modeloch, ako je napríklad obzvlášť drsný Bird One.


Kolobežka elektrická Ninebot by Segway MAX G30
Ninebot by Segway MAX G30

Kolobežku musíte aktivovať pomocou aplikácie smartfónu Segway Ninebot, ktorá sa pripája cez Bluetooth. To vás prevedie niekoľkými bezpečnostnými ukazovateľmi a potom vám poskytne niektoré základné informácie a kontrolu. Môžete vidieť zostávajúce percento batérie a počet najazdených kilometrov a môžete prepínať nastavenia vrátane tempomatu a režimu uzamknutia. Ak je skúter uzamknutý, jeho svetlá budú blikať a ak sa ho niekto pokúsi pohnúť, zapípa. Malá, ale príjemná vlastnosť KickScooter Max je jeho integrovaná nabíjačka. Komponenty sú zabudované do samotného skútra, čo znamená, že všetko, čo potrebujete, je nabiť, je to oveľa ľahší kábel. Ľahko si budete môcť hodiť kábel do batohu bez toho, aby ste si všimli zvýšenú hmotnosť, takže môžete nabíjať kdekoľvek.