Elektrické Step Thru Bicykle Ghost vyzerajú sice vynikajúco, ale do obchodu pre Sulikové rožky sú pridrahé. Tento GHOST Hybride Square Trekking 5.8 Step-Through Electric Bike je aj pre našich ministrov trochu pridrahý, ale určite závidia:)

Elektrické Step Thru Bicykle Ghost

Tento trekkingový bicykel je skonštruovaný a vybavený tak, aby vás bez problémov priblížil z bodu A do bodu B a zároveň bezpečne nosil batožinu. Je vybavený motorovým pohonom poháňaným pedálmi Bosch Performance CX, ktorý vám dáva extra tlak, keď sú kopce strmé alebo dlhé cesty. Okrem toho obsahuje odpružené vidlice SR Suntour, 11-rýchlostnú hnaciu sústavu Shimano a hydraulické kotúčové brzdy pre pohodlný a efektívny výkon kdekoľvek. Tento turistický bicykel sa tiež valí na ráfiky Rodi Blackrock zabalené v pneumatikách Continental Contact Plus kvôli stabilite a priľnavosti na všetkých terénoch.

Blatníky, svetlá, zadný nosník a pohodlný stojan znamenajú, že ste pripravení na každú výzvu, ktorá leží pred nami.

Motorový pohon Bosch poháňaný pedálmi zaručuje kompaktnú konštrukciu vynikajúcej kvality, výkonu a životnosti. Nabíjateľná batéria je ľahko odnímateľná a zjednodušený dizajn prehľadného zobrazenia je mimoriadne užívateľsky prívetivý a zaručuje správne fungovanie. Svetlá majú minimalistický dizajn, maximálna funkčnosť: Káble týchto vysokokvalitných žiaroviek úplne skryté a sú dobre chránené v blatníku.

Pre ženy webstránka s E-Bike: Ghost dámske horské bicykle, Trekingové, Mestské, Lanao