Elektrická kolobežka Xiaomi Xiaomi Mi Electric, Xiaomi Essential. Ľudia všetkých vekových skupín začali jazdiť na elektrických kolobežkách, mnoho dospelých ich používa na dochádzanie, zatiaľ čo nespočetné deti ich jednoducho používajú na zábavu. Je ľahké si myslieť, že väčšina e-skútrov je v podstate rovnaká, ale to nie je ani zďaleka pravda. Pokiaľ ide o vizuálny dizajn, určite existujú podobné črty, ale keď sa pozriete na špecifikácie každého skútra, všimnete si veľké odchýlky v maximálnej rýchlosti, najazdených kilometroch, čase nabíjania, hmotnosti, váhovej kapacite a príkone.


Lidrom v elektrických kolobežkách alebo skútroch je Xiaomi. Všade sa model Xiaomi M365 uvádza ako najlepšie predávajúci model. Xiaomi M365 je v súčasnosti najpredávanejším elektrickým skútrom na svete a je to pravdepodobne najchytrejší skúter na svete za svoju cenu. Pripojí sa k aplikácii v telefóne a aktivuje režim tempomatu, takže nemusíte stláčať plynový pedál a tiež môžete zablokovať motor skútra, keď od neho odchádzate. Spolu s inteligentným systémom riadenia batérií a užitočným režimom šetriacim energiu vám umožní dosahovať dlhšie výsledky. M365 nie je ani v konštrukčnom oddelení nijako obmedzený. Jeho elegantný rám je vyrobený z hliníkovej zliatiny lietadla a centrálny mechanizmus je tak jednoduchý, že ho môžete sklopiť za päť sekúnd. Dodáva sa v 13 farbách a dvoch exkluzívnych prevedeniach (Camo a Safari). Inteligentný, cenovo dostupný a praktický model Xiaomi M365 je inteligentný vo všetkých smeroch.

Elektrická kolobežka Xiaomi Xiaomi 1S, Xiaomi Essential, Xiaomi Mi Electric Scooter 2 White, Xiaomi Pro 2


Kolobežka elektrická Xiaomi 1S
Kolobežka elektrická Xiaomi 1S
Kolobežka elektrická Xiaomi Essential
Xiaomi Essential
Kolobežka elektrická Xiaomi Mi Electric Scooter 2 White
Xiaomi Mi Electric Scooter
Kolobežka elektrická Xiaomi Pro 2
Kolobežka elektrická Xiaomi
Pro 2

Xiaomi Mi M365 vládol ako elektrický skúter # 1 na svete. Vďaka jeho poklesu cien za posledný rok bol tento skúter taký, ktorý sa môže pochváliť vynikajúcim dizajnom s dostatočným výkonom a rozsahom ešte atraktívnejší. Vlastníci sa domnievajú, že majú vynikajúcu životnosť. Má vynikajúce vlastnosti, vrátane zadnej kotúčovej brzdy, pneumatík a Bluetooth umožňuje jazdu telemetrie. M365 je skvelý skúter na spodnom konci cenového spektra. Má vynikajúci rozsah v reálnom svete, rýchle zrýchlenie, slušné schopnosti stúpania do kopca. Je dostatočne ľahký na to, aby sa nosil často a dostatočne kompaktne, aby sa zmestil na väčšinu miest. Jednoducho povedané, je to solídna elektrická kolobežka, ktorá je pre mnoho ľudí tou pravou.


Elektrická kolobežka Xiaomi


Existuje nová medzinárodná verzia produktu Xiaomi Scooter Pro 2, aký je však rozdiel v porovnaní so súčasnou verziou Pro? Varovanie spojlera: nie príliš. Zdá sa, že Pro 2 je vylepšenou verziou existujúceho modelu a niektoré problémy boli vyriešené: zapojenie, chladenie, … Jediným viditeľným rozdielom je zadný blatník (ktorý tiež spôsobil problémy s modelom Pro) a zdá sa, že medzinárodná verzia Pro 2 používa blatník navrhnutý pre nemeckú verziu, ktorá ponúka priestor na pripevnenie ŠPZ. V porovnaní s nemeckou verziou sa to však líši.


Xiaomi Scooter 1S nahrádza Xiaomi M365. Nový model má trochu viac zmien. Xiaomi Scooter 1S ponúkne displej (M365 nie) a použije brzdy z verzií Pro (kotúčová brzda M365 bola menšia a ľahšie ohnutá). K dispozícii bude aj nemecká a medzinárodná verzia. Xiaomi 1S je už v predaji. Mnoho YouTubers potvrdzuje, že Xiaomi stojí za to kúpiť, pretože nenájdete lepšie vybavenie až do 500 dolárov. Tieto elektrické kolobežky majú jednoduchý, minimalistický dizajn, kde každý detail pracuje pre vaše pohodlie. Každý model má pevnú skladaciu konštrukciu, zatiaľ čo dlhý stabilný volant a pneumatiky absorbujúc otrasy a poskytujú pohodlný a vzrušujúci zážitok.