Elektrická kolobežka, skúter Stigo B1 je dokonalým riešením pre mestskú premávku. Čalúnené sedadlo a odpružené odpruženie poskytujú jazdcovi skutočne vysoký komfort, dokonca aj na hrbolatom teréne. Vďaka prednému a zadnému LED osvetleniu a brzdovým svetlám je Stigo B1 ideálny na denné alebo nočné jazdenie. Elektrický skúter Stigo B1 má batériu s klipom na vstup a výstup pre ľahké nabíjanie a digitálny displej poskytuje jazdcovi živé údaje o rýchlosti, životnosti batérie a jazdnom režime. Stigo B1 má tiež skladací mechanizmus, takže sa dá ľahšie skladovať alebo prepravovať.


Všetky vyššie uvedené vlastnosti a mnoho ďalších z nich robí Stigo B1 Electric Scooter jedným z najlepších elektrických skútrov na trhu. Stigo B1 by sa mal používať podľa odporúčaní výrobcu aby ste sa vyhli nadmerne vlhkým podmienkam, kalužiam a stojatej vode. Ak je povrch vozovky vlhký alebo v miernom mrholení, použitie bude v poriadku.


Škandinávsky dizajn vyhovuje estónskej technológii. Nikdy neohrozujte svoje pohodlie pri potešení z jazdy. So strojom Stigo B1 môžete zdolať členité terény alebo si užiť plynulý sklz na vidieckych cestách. Vysoko kvalitný motor a vynikajúca kapacita batérie vás bezpečne dopravia do cieľa.


Elektrická kolobežka  Stigo B1 pre  mestskú premávku


Tu sa cena pohybuje okolo 1000 dolárov:)))


IMHO tento obrázok hovorí za všetko, kto to nepochopí, tak nepochopí…máte už auto!!!!

Elektrická kolobežka Xiaomi pre  mestskú premávku


Elektrická Kolobežka BlueTouch BT350, BT500, BT800,BTX250

Tak to radšej výkonná elektrická kolobežka BlueTouch BT500 s bezkonkurenčným dojazdom až 60 km na jedno nabitie bez problémov zvláda aj mierne zvlnený terén. Ľahká a pevná konštrukcia z leteckého hliníka sa postará o dlhú životnosť kolobežky. Komfortnú jazdu zaistia široká riadidlá a nafukovacie 10 pneumatiky. Pozor aby ste nepichli, alebo aby vám niekto nevytiahol ventily, ako sa to robilo za prašivého socíku:))

BlueTouch BT800 = 1.203,70 €!!!!!!!!!!!

Kolobežka elektrická Bluetouch BT350
Elektrická kolobežka Bluetouch
BT350
Kolobežka elektrická Bluetouch BT500
Elektrická kolobežka Bluetouch
BT500
Kolobežka elektrická Bluetouch BT800
Elektrická kolobežka Bluetouch
BT800
Kolobežka elektrická Bluetouch BTX250
Elektrická kolobežka Bluetouch
BTX250

Samozrejmosťou je praktický tempomat a kvalitné predné i zadné kotúčové brzdy, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj pri ostrejších manévroch s kolobežkou. BT500 – “Práve si prezerá 41 zákazníkov”, tak som zvedavý, lebo na Alze stoji 850 EU! Mama, no nekúp to!