DolceandGabbana The Only One Eau de Parfum Spray. The Only One zachytáva podstatu sofistikovanej a hypnotizujúcej ženskosti. Podpis The Only One spočíva v prekvapivej kombinácii fialky a kávy, ktorá dáva život očarujúcej kvetinovej vôni. Rovnako ako žena, ktorú predstavuje, aj vôňa je zložitou hrou protikladov. Práve z tejto fúzie neočakávaného, nóty Mocha Violet, čerpá svoju príťažlivosť. Vôňu otvára fialka, ktorá sa spája s jemnými dotykmi bergamotu a vytvára živý, svieži a šťavnatý buket. V srdci sa zvodné tóny bohatej kávy miešajú s očarujúcim kosatcom. Nakoniec, teplý základ z vanilky a pačuli prepožičiava hmatovú, upokojujúcu kvalitu, ktorá obklopuje zmysly v opulentnom objatí.

DolceandGabbana The Only One Eau de Parfum Spray

Dolce and Gabbana The Only One Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Elizabeth Arden 5th Avenue After Five. 5th Avenue after five je čistý jantárový parfum. Neuveriteľne zmyselná a úplne nečakaná má vrchné tóny zvodného a hodvábneho nektáru zrelej čiernej slivky s nádychom bergamotu a koriandra zabalené do zlatého zimolezu. Srdce obsahuje orosený muguet a perleťový jazmín a základné tóny zanechávajú trvalý dojem krémového santalového dreva, čistej bielej brezy a luxusu tonky a pižma. Po Five nie je čas, je to stav mysle. Sú to slabé svetlá a hlasná hudba. Sú to čerstvé tváre a starí priatelia. Je to vzrušenie z večera, kde sa môže stať čokoľvek. 5. avenue po piatej. Je to len začiatok.

Parfumovaná voda Elizabeth Arden 5th Avenue After Five


Parfumovaná voda Elizabeth Arden 5th Avenue v spreji. 5th Avenue, ktorú vytvorila Elizabeth Arden v roku 1996, je opojná kvetinová vôňa odporúčaná na denné nosenie.

Parfumovaná voda Elizabeth Arden 5th Avenue v spreji


Parfumovaná voda Elizabeth Arden 5th Avenue NYC v spreji. Štýlový. Elegantný. Luxusné. Pôvabná a príjemná parfumovaná voda Elizabeth Arden 5th Avenue New York City je vždy štýlová. Evokuje pulz New Yorku so šumivými citrusmi, iskrivým ovocím a nočným rozkvitnutým jazmínom, ktorý napodobňuje mesto, ktoré nikdy nespí. Jasné vrchné tóny elektrického bergamotu, pestovaného v južnom Taliansku, sa trblietajú ako mestské svetlá doplnené šťavnatou broskyňou a zlatým lahodným jablkom. Zmyselné plody čiernych ríbezlí a svieže kvety zachytávajú uhladený a mladistvý štýl žien z New Yorku. 5th avenue NYC zanecháva zmyselnú stopu teplých lesov, zlatistej ambry, bohatej vanilky a fazule tonka zahalených do zamatového pižma. Elegantné čierne balenie oslavuje výraznú panorámu Manhattanu a štýlové ženy z New Yorku bez námahy. Hlava: bergamot, šťavnatá broskyňa, zlaté jablko. Stredné tóny: čierne ríbezle, nočný kvitnúci jazmín, šumivá pivónia, slivkový kvet. Suché tóny: vanilka, fazuľa tonka, zamatové pižmo, santalové drevo, zlatá ambra.

Parfumovaná voda Elizabeth Arden 5th Avenue NYC v spreji


Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden Green Tea Cucumber. Jasná a veselá vôňa, ktorá evokuje sviežosť slnečného letného rána. Bublinká s veselými vlastnosťami, otvára sa revitalizačnou vlnou uhorky rozjasnenej výberom citrusov. V srdci sa skrýva očarujúci akord šťavnatého vodného melónu, čerstvého zeleného čaju a jemnej francúzskej fialky. Finále tepla uzatvára vôňu v jantáre a ambrete.

Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden Green Tea Cucumber