DAC USB-C Adaptér iBasso DC01 s výstupom 2,5 mm a 4.4mm DC02 je vybavený prevodníkom digitálnej na analógovú analógovú konverziu AK4493, ktorý sa bežne používa v špičkových DAC a integruje technológiu AKM Velvet Sound. Pomer signálu k šumu tohto čipu sa výrazne zlepšil v porovnaní s predchádzajúcim modelom AK4490, ktorý umožňuje DC01 podporovať vysoké vzorkovacie frekvencie až 32 bitov 384 kHz v PCM a až do natívneho DSD256, pričom poskytuje THD + N menšiu ako 0,001%. Dizajn, ktorý vám umožní vychutnať si hudbu naplno, či už na použitie doma alebo na cestách.

Vyvážený slúchadlový zosilňovač iBasso do tohto prenosného adaptéra DAC dováža koncepciu vyváženého zosilnenia bežne vyhradeného pre špičkové zvukové zariadenia. DC01 používa plne vyvážený obvod s duálnym LDO s veľmi nízkym skreslením, aby vytvoril vyvážený zosilňovač poskytujúci vysoký výstupný výkon a zároveň zlepšil dynamiku a celkovú kvalitu reprodukcie.


iBasso DC01 USB-C DAC Adapter with 2.5mm Output
iBasso DC01 USB
C DAC Adapter
iBasso DC02 USB-C DAC Adapter with 3.5mm Output
iBasso DC02 USB
C DAC Adapter
iBasso CA01 2.5mm Balanced to 3.5mm Single Ended Cable Adaptor
iBasso CA01 2.5mm
Balanced to 3.5mm
iBasso CA02 4.4mm Balanced to 2.5mm Balanced Adaptor
iBasso CA02 4.4mm
Balanced to 2.5mm

Špičkový kábel. Aby sa zaistila optimálna vodivosť signálu pre vynikajúcu reprodukciu zvuku, ale aj veľmi dobrá trvanlivosť, iBasso pred výberom prémiového hybridného kábla vyrobeného z 8 opletených drôtov (4 čisté medené a 4 vodiče SPC) vykonal rad testov. Od smartfónu k počítaču: Zvuková karta USB UAC2.0 Model DC01 je vybavený konektorom USB-C a používa štandard príjmu USB UAC2.0. Je kompatibilný s drvivou väčšinou smartfónov a tabletov s Androidom na trhu.


Je tiež schopný pripojiť sa k počítaču v systéme Mac OS alebo Windows pomocou dodávaného vysokokvalitného adaptéra USB-C na USB-A. To mu umožňuje pracovať presne ako zvuková karta a veľmi jednoduchým spôsobom, pretože systém je Plug & Play Na niektorých zariadeniach s Androidom môže byť potrebné v nastaveniach systému manuálne zapnúť funkciu OTG.


iBasso zosilňovač pre hudobné prehrávače iBasso DX200 a iBasso DX150


iBasso zosilňovač  pre hudobné prehrávače iBasso DX200 a iBasso DX150, iBasso AMP5 High Voltage and Current Amplifier Module
iBasso AMP5 High
Voltage and Current
iBasso AMP7 Discrete Single Ended Amplifier Card
iBasso AMP7 Discrete
Single Ended Amplifier
iBasso AMP8 4.4mm Balanced Amplifier Card
iBasso AMP8 4.4mm
Balanced Amplifier Card
iBasso AMP9 3.5mm Vacuum Tube Amplifier Card
iBasso AMP9 3.5mm
Vacuum Tube Amplifier

iBasso AMP8 je plne diskrétny vyvážený zosilňovač s výstupným portom 4,4 mm špeciálne navrhnutý pre hudobné prehrávače iBasso DX200 a iBasso DX150. Vďaka vysokonapäťovému aj prúdovému výstupu je vysoko prúdový výstup veľmi užitočný pre nízkoimpedančné monitory do uší. Pri použití zosilňovačov OPAMP na vývoj zosilňovača je takmer nemožné dosiahnuť vysokonapäťový a vysokonapäťový výstup najmä na prenosných zariadeniach. Niektorí inžinieri použili TPA6120 vo vyrovnávacej fáze na dosiahnutie výstupného prúdu 750 mA.


AMP8 dopĺňa prvotriedny výkon DX150 a DX200, ktorý vám ponúka ešte viac možností pri prehrávaní hudby, ktorá vás baví. Využívajú sa tranzistory s nízkym VCE a sú ručne triedené a spárované, čo poskytuje lepšiu konzistenciu a linearitu. Nízka VCE tiež rozširuje rozsah linearity. Tranzistory použité vo vyrovnávacej pamäti majú výstupný prúdový výkon 2700 mAh, ktorý umožňuje AMP8 ľahko ovládať IEM a slúchadlá, ktoré vyžadujú vysoký prúd. Používa sa vyvážený výstupný port Pentaconn s priemerom 4,4 mm. Veľká oblasť dvojitého kontaktu tohto soketového kontaktu znižuje odpor a umožňuje lepší prenos prúdu. Priemerná doba prehrávania: 7 hodín.