Creed Aventus For Her Eau de Parfum Spray. Aventus for Her je ovocná, kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016. Inšpirovaná silnými ženami po celé veky, táto zmyselná vôňa sa otvára tónmi zeleného jablka, ružového korenia, pačuli a bergamotu. Stredné tóny ruže, santalového dreva, styraxu a pižma sa miešajú s citrusovými základnými tónmi broskyne, Cassis, orgovánu, ambry a Ylang Ylang. Vrchné tóny: zelené jablko, ružové korenie, pačuli a bergamot. Stredné tóny: ruža, santalové drevo, styrax a pižmo. Základné tóny: broskyňa, cassis, orgován, ambra a ylang ylang.

Creed Aventus For Her Eau de Parfum Spray

Creed Aventus For Her Eau de Parfum Spray


Creed Aventus For Her Eau de Parfum Spray. Aventus for Her je ovocná, kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016. Inšpirovaná silnými ženami po celé veky, táto zmyselná vôňa sa otvára tónmi zeleného jablka, ružového korenia, pačuli a bergamotu. Stredné tóny ruže, santalového dreva, styraxu a pižma sa miešajú s citrusovými základnými tónmi broskyne, Cassis, orgovánu, ambry a Ylang Ylang. Vrchné tóny: zelené jablko, ružové korenie, pačuli a bergamot. Stredné tóny: ruža, santalové drevo, styrax a pižmo. Základné tóny: broskyňa, cassis, orgován, ambra a ylang-ylang.

Creed Aventus For Her Eau de Parfum Spray


Creed Erolfa Eau de Parfum Spray. Luxusná vôňa odrážajúca spomienky na Stredozemné more. Erolfa od Creeda bola zložená na počesť rodiny Oliviera Creeda. Svieža morská vôňa, ktorá evokuje očarujúce citrusy predtým, ako sa rúti do vĺn korenia a drevitého záveru. Táto povznášajúca vôňa vytvára nezabudnuteľný zážitok, ktorý sa zvýrazňuje v čerstvých bylinkách a slanom morskom vánku. Vrchné tóny: Bergamot, citrón, pomaranč, fialka, rasca, bazalka, rozmarín a melón. Stredné tóny: Cyklámen, jazmín, zázvor, koriander a korenie. Základné tóny: cédrové drevo, santalové drevo, dubový mach, ambra a pižmo.

Creed Erolfa Eau de Parfum Spray


Creed Himalaya Eau de Parfum Spray. Vyhlásenie sily, človeka a prírody spojené v Himalájach, silnej vôni, ktorá rozpráva príbeh Oliviera Creeda o výstupe cez Himaláje. Ostrý rez citrusov poskytuje svieži, ovocný otvor s chladom zasneženej hory. Ďalej nadol začínajú žiariť teplejšie tóny v dráždivom vpáde do lesov, pižma a dokonca aj výbušného strelného prachu. Vrchné tóny: bergamot, grapefruit, citrón a mandarínka. Stredné tóny: ružové korenie, muškátový oriešok, cédrové drevo, santalové drevo, vetiver, korenie a strelný prach. Základ: Ambra, pižmo a fazuľa tonka.

Creed Himalaya Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Creed Love in Black. Nežný a hlboký odraz lásky, pohrávajúci sa s víziami čierneho zamatu, predstavuje charizmatickú a sebavedomú ženu. Sladké kvety vytvárajú zmyselnú blaženosť poprášenú púdrovým kosatcom. Bohatý výber drevín je opletený živicami, aby vytvorili luxusný základ. Vrchné tóny: fialka a céder. Stredné tóny: kosatec, klinček a pižmo. Základné tóny: fialka, čierne ríbezle a ruža.

Parfumovaná voda Creed Love in Black