Clinique Aromatics Elixir Eau de Parfum Spray. Toto je najstarší parfum z domu Clinique, ktorý bol vytvorený v roku 1971. Je to chyprovo-kvetinová vôňa, ktorá obsahuje vrchné tóny citrónovej verbeny, šalvie, pelargónie, harmančeka, brazílskeho ružového dreva, bergamotu, koriandra a aldehydov. Stredné tóny jazmínu, koreňa kosatca, ruže, pomarančového kvetu, ylang-ylang, tuberózy a karafiátu a základné tóny vetiveru, dubového machu, pižma, kadidla, pačuli a santalového dreva.

Clinique Aromatics Elixir Eau de Parfum Spray

Clinique Aromatics Elixir Eau de Parfum Spray


Clinique Aromatics in White Eau de Parfum Spray. Táto teplá jantárová vôňa od Clinique, ktorá kombinuje pokojné drevá a priehľadné okvetné lístky, bola uvedená na trh v roku 2014. Otvára sa vrchnými tónmi labdanu, lístkov fialky a sečuánskeho korenia, strednými tónmi pačuli, ruže a pomarančových kvetov a základnými tónmi vanilky, benzoínu, pižmo a ambra.

Clinique Aromatics in White Eau de Parfum Spray


Clinique Happy Heart Eau de Parfum Spray. Táto kvetinová, ovocná vôňa od Clinique je pikantná a teplá. Obsahuje vrchný tón mandarínky, stredný tón vodného hyacintu a základný tón bieleho dreva.

Clinique Happy Heart Eau de Parfum Spray


Clinique Happy Parfume Spray. Ak bol niekedy obľúbený dámsky parfém vytvorený tak, aby vám urobil radosť, je to tento. Clinique Happy je jedným z top parfémov Clinique pre ženy. Tento najpredávanejší parfém pre ženy vás okamžite prenesie do šťastného, slnečného rána, keď je všetko v poriadku so svetom. Rovnako ako žena, ktorá nosí Clinique Happy, parfém zobrazuje jemnú zmes emócií – od živých citrusov až po jemné zmyselné kvety. Tento dlhotrvajúci parfum pre ženy vás udrží v čistote a sviežosti po celý deň. Parfém Clinique happy ponúka chladnú, modernú, kvetinovú vôňu, ktorá obsahuje vrchné tóny jablka, krvavého grapefruitu, slivky, bergamotu, indickej mandarínky a pomaranča. Stredné tóny ruže, konvalinky, frézie a orchidey a základné tóny pižma, ambry, magnólie, ľalie a mimózy. Ideálny pre nákup naslepo ako darček alebo pre seba, ak hľadáte decentný, ale pekný parfém pre ženy, ktorý je vhodný na každodenné použitie.

Clinique Happy Parfume Spray


Clinique Happy Parfume Spray. Clinique Happy je chladná, moderná, kvetinová vôňa, ktorá obsahuje vrchné tóny jablka, krvavého grapefruitu, slivky, bergamotu, indickej mandarínky a pomaranča. Stredné tóny ruže, konvalinky, frézie a orchidey a základné tóny pižma, ambry, magnólie, ľalie a mimózy.

Clinique Happy Parfume Spray