Chytré hodinky Zeblaze VIBE 3 PRO sú prvou novinkou od spoločnosti Zeblaze v roku 2019. Tieto hodinky sú pokračovaním populárnej série chránených hodiniek VIBE 3 a stávajú sa novou vlajkovou loďou spoločnosti. Displej na zariadení chytrých hodinkách Zeblaze Vibe 3 je oveľa väčší ako mali jeho predchodcovia. Je to naozaj zabaliť veľký 1,24-palcový displej FSTN, vďaka ktorému vyzerá opäť ako tie staršie športové hodinky. To má pozitívny aspekt: umožňuje to, aby boli hodinky vonku viditeľné. Navyše je displej stále ZAPNUTÝ, takže ho nemusíte stláčať ani zdvíhať zápästie dokonalým pohybom. K dispozícii je tiež špeciálne tlačidlo na zapnutie podsvietenia, ktoré používate v tmavších prostrediach, rovnako ako za starých dobrých časov.


Jediné, na čo môžem poukázať, je že sú hrubšie ako bežné puzdro na hodinky, ale to je bežné u všetkých „chytrých“ hodiniek, musíte tam a tam umiestniť čipy a senzory! Samotné puzdro na Zeblaze hodinkách je vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 316L s vŕtaným uhlíkovým povlakom a veľkosť ciferníka 50 mm. Medzitým na vrchu nájdeme Corning Gorilla Glass 4 na ochranu displeja. Skutočným predajným miestom hodiniek však je jej trvanlivosť. Zeblaze Vibe 3 má certifikáciu IP67, čo znamená, že ju môžete nosiť pod vodou až do 50 metrov. Už žiadne starosti s poškodením počas daždivých dní, pri dlhodobom plávaní alebo potení.


Zeblaze VIBE 3 Flagship Rugged Smartwatch All-Weather Monitoring Smart Watch For IOS And Android
Zeblaze VIBE 3 Flagship
Rugged Smartwatch All
Zeblaze VIBE 3 GPS Smart Watch Heart Rate Multi Sports Modes Waterproof/Long Battery Life GPS Watch For Android/IOS
Zeblaze VIBE 3 GPS
Smart Watch Heart
Zeblaze VIBE 3 PRO 1.3 Inch Smartwatch Waterproof Fitness Tracker With Heart Rate Monitor Information Reminder
Zeblaze VIBE 3 PRO
1.3 Inch Smartwatch
Zeblaze VIBE3 Pro Smart Watch Hear Rate Sleep Monitor 24/7 Fitness Tracker Weather Remote Music Sport Watch
Zeblaze VIBE3 Pro Smart
Watch Hear Rate

SmartWatch Vibe 3 Pro je stále dobre navrhnutý a vybavený na to, aby ste boli v spojení so všetkým, na čom vám záleží. Vďaka Bluetooth páruje Vibe 3 Pro a synchronizuje údaje z kompatibilných telefónov a upozorní vás, keď sa na vašom telefóne objaví nové upozornenie. S týmto Androidom SmartWatch nikdy nezmeškáte dôležité aktualizácie, ako sú e-maily, prichádzajúce hovory, správy, predpoveď počasia, pripomenutie udalostí a ďalšie upozornenia vychádzajúce z vášho telefónu.


Zeblaze VIBE 3S Rugged Outdoor Smart Watch, 50M Waterproof 5ATM Smartwatch Real-time Weather Fitness Tracker For Men
Zeblaze VIBE 3S Rugged
Outdoor Smart Watch,
Zeblaze Vibe 3S Smart Watch 50M Waterproof Passometer Calories Monitor Remote Cam Outdoor Rugged Sport Watch
Zeblaze Vibe 3S Smart
Watch 50M Waterproof
Zeblaze VIBE 4 HYBRID 1.24 Inch Round Bluetooth Smart Watch With Heart Rate Tracker And Passometer
Zeblaze VIBE 4 HYBRID
1.24 Inch Round
Zeblaze VIBE 5 Color Display Smart Watch Digital Bluetooth Sport Smartwatch Waterproof Heart Rate Monitor For IOS Android
Zeblaze VIBE 5 Color
Display Smart Watch
Zeblaze VIBE 5 PRO 1.3 Inch Smart Watch Fitness Tracker Watch With 8 Sports Mode Heart Rate Monitor Message Reminder
Zeblaze VIBE 5 PRO
1.3 Inch Smart
Zeblaze HYBRID Dual Modes Mechanical Smart Watch Heart Rate Blood Pressure Monitor Real-time Weather Temperature Goal Reminders
Zeblaze HYBRID Dual Modes
Mechanical Smart Watch
Zeblaze NEO IP67 Waterproof 1.3 Inch IPS Color Screen Smartwatch Smart Watch With Heart Rate Monitor Sports Tracker
Zeblaze NEO IP67 Waterproof
1.3 Inch IPS

Zeblaze Neo smartwatch sú chytré hodinky so 180 mAh lítium-polymérovou batériou so 7 dňami pohotovostného režimu a 5 dňami normálneho používania v jedinom nabíjaní. Pokiaľ ide o funkcie má celodenné sledovanie aktivity, má počítadlo krokov, počítadlo kalórií a počítadlo vzdialenosti. Má tiež sledovanie pohybu, volania a správy s funkciou odmietnutia hovoru.

Budík, sledovanie spánku, funkcia telefónu, vzdialená kamera a ďalšie. Ide o plnohodnotné inteligentné hodinky s podpornou aplikáciou pre pásmo H-Band, je tiež vopred vybavené hodinami so správami a upozorneniami na sociálne aplikácie, máte možnosť čítať správy priamo na inteligentných hodinkách.