Ak ste vášnivým rockerom, Bluetooth Marshall Stanmore II Voice vydáva jasné vizuálne vyhlásenie, ktoré potvrdzuje rockovú skutočnosť a znie to skvele, keď hráte svoj obľúbený žáner. Tí, ktorí dávajú prednosť iným typom hudby, nemusia nájsť svoj očividný vzťah k rocku ako príťažlivý, ale zvuk je stále celkom dobrý a päťpásmový grafický ekvalizér to môže ešte vylepšiť.


Marshall je najznámejší názov v gitarových zosilňovačoch. Medzi známe mená, ktoré v priebehu rokov používali súpravu Marshall, patria Hendrix, Van Halen, Slayer a Spinal Tap. Marshall odviedol skvelú prácu, keď urobil Stanmore II podobným zosilňovačom a súčasne pridal kúsok lesku a jemnosti, aby sa pohodlne zmestil do obývacej izby. Stanmore II je model strednej veľkosti v zostave Marshall. Je to podobná veľkosť ako pri hre Sonos Play: 5; dostatočne veľký na to, aby sa považoval za váš hlavný zdroj hudby.


Reproduktor Marshall Stanmore II biely
Reproduktor Marshall Stanmore
II biely
Reproduktor Marshall Stanmore II čierny
Reproduktor Marshall Stanmore
II čierny
Reproduktor Marshall Stanmore Multi-room čierny
Reproduktor Marshall Stanmore
Multi room čierny

Synonymom klasickej značky Marshall, centrálnym umiestnením loga značky, kartáčovanou zlatou platňou, ktorá drží gombíky, samotnými robustnými gombíkmi a vinylovým efektovým vinylom, ktorý pokrýva celý vonkajší pocit Stanmore II. Umiestnite Stanmore II vedľa seba s klasickou Marshallovou hlavou a všimnete si, že jemnejšie body ich vizuálneho dopadu sú úplne odlišné. V dobrom zmysle.

Reproduktory Marshall Woburn II, Acton II

Reproduktor Marshall Woburn II biely
Reproduktor Marshall Woburn
II biely
Reproduktor Marshall Woburn II čierny
Reproduktor Marshall Woburn
II čierny

Marshall Stanmore II je rovnako ako Stanmore II Voice bez funkcií Wi-Fi a inteligentných asistentov. Ak chcete získať prenosný model, musíte prejsť na Marshall Kilburn II. Je výrazne menší a má menší zvuk. Marshall dáva kývnutie tým, ktorí majú staršiu technológiu, ktorú môžu chcieť pripojiť, vrátane 3,5 mm aux vstupu na vrchu a stereofónneho RCA phono páru na jeho zadnej strane – po ruke pre zapojenie do gramofónu.

Reproduktor Marshall Acton II biely
Reproduktor Marshall Acton
II biely
Reproduktor Marshall Acton II čierny
Reproduktor Marshall Acton
II čierny
Reproduktor Marshall Acton Multi-room čierny
Reproduktor Marshall Acton
Multi room čierny