Bezstratový hudobný prehrávač FiiO M11 s vysokým rozlíšením Veľa práce sa vykonalo s cieľom zabezpečiť, aby M11 mal mimoriadne dobrý zvuk, najmä s hlasom a výškami. Dolnopriepustný filter bol starostlivo nastavený. Vylepšili sa hlavné zdroje napájania a vylepšili sa kľúčové komponenty, ako sú rezistory a kondenzátory to všetko viedlo k tomu, že M11 dosiahol novú úroveň kvality zvuku.

Inžinieri FiiOs neúnavne pracovali, aby sa ubezpečili, že M11 bude znieť skvele, bez ohľadu na to, ktoré slúchadlá pripojíte. Dôsledne moderný dizajn so sklenenou podložkou vám umožní okamžite nadviazať dotykové spojenie s M11 iba rukou. Zadná strana skla má PET poťah a sofistikovanú textúru z uhlíkových vlákien. Do čierneho tela sa dodáva odvážne striekanie kontrastnej farby. Kolo s objemom zlata má zlatú farbu, ktorého textúra sa v porovnaní s predchádzajúcimi hráčmi ešte vylepšila a vylepšila, aby sa dosiahol ešte lepší pocit. Okrem toho je objemové koleso teraz odolné voči prachu, aby sa ešte zvýšila životnosť. M11 je dodávaný s 3 GB RAM, ktorá zaisťuje plynulé multi-tasking, zatiaľ čo 32 GB úložného priestoru plus dva sloty micro-SD (každý podporuje až 4TB kartu) znamená, že môžete uložiť tisíce bezstratových hudobných súborov.


Bezstratové DAC hudobné prehrávače FiiO FiiO M11, M15, X3iii

Bezstratový DAC hudobný prehrávač FiiO
FiiO M11 High
Resolution Lossless Music
FiiO M11 PRO High Resolution Digital Audio Player
FiiO M11 PRO
High Resolution Digital
FiiO M15 Portable High Resolution Digital Audio Player
FiiO M15 Portable
High Resolution Digital
FiiO X3iii Portable High Resolution Music Player
FiiO X3iii Portable
High Resolution Music

Výbušný výkon od Samsung Exynos 7872 ab zaistili, že používateľ bude mať skvelý výkonný zážitok, vybrali sme si šesťjadrový Samsung Exynos 7872 SoC na napájanie M11. Vďaka vynikajúcemu výkonu porovnateľnému s modelmi Snapdragon 625 a Kirin 659 si môžete byť istí, že M11 bude bez problémov reprodukovať vašu hudbu a zároveň vám poskytne výnimočne plynulý zážitok. Duálne AKAC93 vysoko výkonné audiofily DAC Vo vnútri M11 sú dva AKM AK4493 DAC dekódujúce vašu hudbu. V porovnaní so svojím predchodcom AK4490 sa nielen zdvojnásobil pomer signálu k šumu (SNR), ale skreslenie sa tiež znížilo o 1 dB kvôli výrazne zlepšenej kvalite zvuku. Skutočne vyvážený zvuk …!!