Zlatý štandard BCAA Optimum Nutrition powder, srvátkový proteín je komplex aminokyselín Vysoko dávkovaný s vitamínom C, Wellmune, horčíkom a elektrolytmi, BCAA protein jahodové kiwi, 28 porcií, 266 g. Nové balenie, rovnaký počet porcií. Ľahko namiešateľný prípravok na zníženie únavy a optimálnej výživy * ponúka osviežujúci doplnok, ktorý je ideálny pre ťažké cvičenia

374 mg ELEKTROLYTU a 200 mg RHODIOLY v každej porcii, Vitamín C podporuje imunitu pri dosahovaní optimálnej kondície, 5 g BCAA v každej dávke poskytuje pomer aminokyselín 2: 1: 1

BCAA Optimum Nutrition, aminokyseliny

Maximalizujte svoj tréningový potenciál s radom Gold Standard od Optimum Nutrition. Bez ohľadu na vaše tréningové potreby máme rozsah a vkus, aby sme využili váš potenciál.
BCAA srvátkový proteín BCAA komplex aminokyselín. Nové balenie, rovnaký počet porcií. Ľahko namiešateľný prípravok
Unikátna receptúra ​​vitamínu C a horčíka určená na zníženie únavy aby ste mohli trénovať dlhšie
Vitamín C a zinok prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamín C a horčík pomáhajú

Zlatý štandard zo srvátkového proteínu. Už viac ako 30 rokov a vo viac ako 90 krajinách sveta ponúka spoločnosť OPTIMUM NUTRITION najkvalitnejšie produkty športovej výživy na zotavenie po tréningu, energiu pred tréningom a na cesty. Dodržiavame najvyššie výrobné štandardy, aby ste mohli rozvinúť plný potenciál svojho tela.

GOLD STANDARD 100% WHEY od Optimum Nutrition je najpredávanejší srvátkový proteín na svete. Poskytuje 24 g srvátkového proteínu na podporu rastu svalov. Zaväzujeme sa ku kvalite na každom kroku a neustáleho testovania vo vlastnom výrobnom závode, aby sme zabezpečili, že naše výrobky vo všetkých ohľadoch zodpovedajú najvyšším priemyselným štandardom.

BCAA Train, Sustain

Zlatý štandard BCAA Train + Sustain je k dispozícii v aktualizovanom balíčku. Počet porcií zostáva rovnaký. Výber správneho produktu je pre vás teraz ešte ľahší, pretože výhody, vlastnosti a príchute produktov sú viditeľnejšie na obale.
Optimum Nutrition komplex aminokyselín
Ak vždy poskytnete všetko, potrebujete produkt, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Gold Standard BCAA Train + Sustain je doplnok výživy na podporu vašej imunity pomocou vitamínu C a zinku a na zníženie únavy * počas cvičenia. Receptúra ​​je lahodná a osviežujúca, čo pomáha podporovať pravidelné pitie počas cvičenia.

Či už športujete vysoko výkonne, alebo svoje telo posúvate v medziach intenzívneho fitnes tréningu: Gold Standard BCAA vám ponúka všetko, čo potrebujete: 5 g BCAA v každej dávke a 200 mg rodioly. Vitamín C a zinok podporujú váš imunitný systém počas dôležitých tréningov.

Receptúra ​​Gold Standard BCAA Train + Sustain bola špeciálne vyvinutá na prevenciu únavy a vyčerpania *. Kombinácia horčíka, vitamínu C a podporných elektrolytov vám pomôže dosiahnuť vaše fitness ciele.