Atinfor Batohy pre ženy proti krádeži Anti-theft vám pomôžu udržať vaše veci v bezpečí pri cestovaní kdekoľvek. Ak nosíte batoh a robíte zabijáka karate, nepočíta sa to za opatrenie proti krádeži. Ak nie ste Jackie Chanová alebo Chuck Norrisová:)) Páni aj pre vás to platí:)) Batohy proti krádeži Anti-theft vyzerajú ako normálne batohy, ale sú vybavené inteligentnou funkciou, ktorá vám pomôže udržať vaše veci v bezpečí. Secret Pockets: Toto je najbežnejšia vlastnosť batohov proti krádeži. Väčšina z nich má niekde skrytý zips, kde si môžete ukryť svoje najcennejšie veci, ako sú peňaženky, pas, pero, zásnubný prsteň alebo iné veci. Vzhľadom na to, že nie sú dobre viditeľné, vreckári ich ťažko dosiahnu.


Je to dôležité, pretože sa pravdepodobne môžete zmieriť s ukradnutým dáždnikom, ale tieto drobnosti sú mimoriadne dôležité. Ochrana RFID: Zlodeji nezaostávajú za technológiou. Ak sa pokúsite poraziť vreckové vrecká nosením kariet, našli spôsob, ako ukradnúť peniaze aj elektronicky. Preto najlepšie batohy proti krádeži prichádzajú s ochrannými vreckami RFID, kde môžete ukladať všetky karty, ktoré prenášajú informácie elektronicky.


Ženské Atinfor Anti-theft batohy proti krádeži


Mnoho batohov proti krádeži sa dodáva so zamykateľnými zipsami. Namiesto uzamykacích značiek, ktoré je potrebné odrezať, môžu mať na zipsoch kombinovaný zámok. To vám umožní okamžitý prístup, ale zlodejom sa sťaží otvorenie zipsu. Mnoho z tašiek a batohov batohov proti krádeži je dodávaných s kombináciou zámku zdarma.


Atinfor Batohy proti krádeži Anti-theft
Atinfor Batohy proti krádeži Anti-theft
Atinfor Batohy proti krádeži Anti-theft
Atinfor Batohy proti krádeži Anti-theft


Konštrukcia odolná proti nárazom: Je to dôležitá súčasť dizajnu batohu proti krádeži. Sú vyrobené z textilu odolného proti rezaniu. Takže ak sa zlodeji rozhodnú bodnúť a odrezať ich skrytým nožom, zostanú vyjavení. Sekanie je bežná technika, keď stojíte blízko seba v dave a otváranie zipsov môže byť zrejmé. Môže iba preťať spodok batohu a ukradnúť cennosti. Alebo môžu preťať popruhy a ukradnúť celú tašku. No, nie s batériami proti krádeži, ktoré vás napadnú!


Atinfor Batohy proti krádeži Anti-theft

Existujú špeciálne ľahké materiály, ktoré sa cítia ako bavlna a sú odolné proti prerezaniu. Existujú dokonca aj materiály navrstvené oceľovým drôtom, čo ich robí odolnými proti rezaniu.


YKK zipsy: Chcete kvalitný zipsy na batohu proti krádeži, aby ste ich nemohli jednoducho otvoriť. Alebo aby sa nezasekli a nenechali predmety vo vašej taške otvorené pre svet. Zipsy YKK sú najlepšie na trhu a používajú každú menovanú značku.