Audio Technica reference otvorené dynamické slúchadlá ATH – ADX5000. Nová referencia v domácom počúvaní. Dominantu vo výkone slúchadiel ATH-ADX5000 poskytuje japonské remeslo so zvukom. Audio-Technica sa snaží o dokonalý zvuk. Vďaka novo vyvinutej technológii core-mount, rozšírenej 58 mm integrovanej jednotke vodiča, volfrámu potiahnutej membráne, ktorá je obsiahnutá za voštinovým dizajnom, predstavuje táto hlavná slúchadlá vyvrcholením najnovšieho audiofilového počúvania.

Novo vyvinutá technológia Core Mount (PAT.P) pre širokú škálu reprodukcie zvuku. Integrovaná konštrukcia budiacej jednotky pre maximálne zníženie nežiaducich vibrácií. 58 mm budiaca jednotka integrovaná v usmerňovačoch využíva membránu Permendur Magnetic Circuit Tungsten, potiahnutá membrána poskytuje vysokú tuhosť pre zlepšenú prechodnú odozvu. Nové voštinové dierované puzdro bez bočného vetrania, aby sa zabránilo nežiadúcej strate vzduchu zvnútra vyrobeného. Každé puzdro je starostlivo ručne zmontované v ráme Tokyo Magnesium a rameno má tuhú tenkú a ľahkú konštrukciu. Každá jednotka je individuálne označená laserovým leptaným sériovým číslom.


Audio Technica Otvorené Dynamické Slúchadlá ATH, Audio Technica ATH-AD500X High-Fidelity Open-Air Headphones
Audio Technica ATH
AD500X High Fidelity
Audio Technica ATH-ADX5000 Reference Air Dynamic Open-Back Headphones
Audio Technica ATH
ADX5000 Reference Air
Audio Technica ATH-SR50BT Wireless Headphones
Audio Technica ATH
SR50BT Wireless Headphones
Audio Technica DSR7BT Wireless Over-Ear Headphones
Audio Technica DSR7BT
Wireless Over Ear

Membránové usmerňovače zvuku a magnet sú kombinované do jednej jednotky, aby sa znížili nežiaduce vibrácie a aby sa ušetrila zbytočná hmotnosť odstránením skrutkových svoriek. Vyrobené z PPS (polypropylénsulfid) / sklenené vlákno, usmerňovač je vysoko tuhý, aby poskytoval stabilný pohyb membrány. Pohonná jednotka je tiež umiestnená v optimálnej ladiacej polohe v kryte, aby sa zlepšila účinnosť prúdenia vzduchu, čo prispieva k vysoko priehľadnej reprodukcii zvuku v strednom až vysokofrekvenčnom pásme a bohatému presnému basovému zvuku.