Audio Prehrávač Cowon s prevodníkom DAC 24-bit

Audio prehrávač Cowon s prevodníkom DAC 24-bit a jeho rodina Cowon Plenue. Cowon Plenue J 64 GB Hi Res DAP S yrazil na misiu na vytvorenie prenosného DAP, ktorý bol tenší ľahší a dlhší ako ostatné prenosné zariadenia, pričom si zachoval vynikajúcu kvalitu zvuku v sérii. Bezchybný HD zvuk podľa zámeru interpreta PLENUE J poskytuje bezkonkurenčnú úroveň prítomnosti zvuku prostredníctvom najkvalitnejších zvukových prejavov, ktoré jasnejšie vyjadrujú vokály a bohatší a skvelejší zvuk sedenia.

Zariadenie PLENUE J je vybavené vysokokvalitným stereofónnym DAC 24bit / 192 kHz, ktorý umožňuje vernú reprodukciu originálneho zvukového záznamu s vysokým rozlíšením 24 bitov bez skreslenia alebo straty zvuku. Vysoko výkonný 24-bitový procesor DAC spoločnosti PLENUE J poskytuje vynikajúci zvukový výkon ďaleko za všetkými očakávaniami. Špecifikácie ako SNR (123dB) THD + N (0,003%) Crosstalk (-105dB) sú niektoré z najdôležitejších kritérií v akustických zariadeniach. PLENUE J môže za každých okolností fungovať bezchybne.


Audio Prehrávač Cowon s prevodníkom DAC 24-bit
Cowon Plenue J
64GB Hi Res
Cowon Plenue R2 Hi-Res Digital Audio Player
Cowon Plenue R2
Hi Res Digital
Cowon Plenue V Hi Res DAP Frozen Silver
Cowon Plenue V
Hi Res

Audio Prehrávač Cowon PLENUE a iAudio

Rozsiahla podpora kodeku pre vašu obľúbenú hudbu PLENUE J plne podporuje HD zvuk a širokú škálu kodekov, takže môžete zabudnúť na problémy s formátom a začať počúvať hudbu, ktorú máte radi. Napríklad nekomprimovaný formát 24bit / 192 kHz, napríklad AIFF a komprimované formáty, napríklad FLAC APE WAV MP3 WA TTA atď. JetEffect 5 a BBE + ďalšie kritérium pre dokonalé zvukové skreslenie JetEffect 5 a BBE + opravujú skreslenie zvuku a fázu spôsobenú buď fyzickými obmedzeniami prijímača alebo prostredia na počúvanie a reprodukujú zvuk najbližšie k pôvodnému štúdiovému záznamu. Používatelia si okrem toho môžu vytvoriť vlastný optimálny zvuk podľa svojich osobných preferencií pomocou filtrov BBE + a EQ. Technická odbornosť spoločnosti Design Cowons sa postupne vyvíja od akustického výkonu po technológiu produktu.


Cowon iAudio U7 16GB Digital Audio Player
Cowon iAudio U7
16GB Digital Audio
Cowon iAudio U7 32GB Digital Audio Player
Cowon iAudio U7
32GB Digital Audio
Cowon iAudio HIFI Digital Audio Player Memory Capacity 64GB
Cowon iAudio HIFI
Digital Audio Player